Новини

Дотації на молодняк ВРХ відмінено

07.07.2020

Починаючи від початку 2020 року до Асоціації  тваринників України надходить маса звернень із приводу відмови власникам домогосподарств у поданні документів для отримання дотації на молодняк ВРХ.

В офіційних джерелах Мінекономіки довгий час не повідомлялося про відміну дотацій.

Тепер же цей факт підтверджено відповідною постановою, повідомляє Асоціація тваринників України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 № 395 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 № 110).

Про це повідомляється на офіційному сайті Аірто (ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»).

Згідно з прийнятими змінами, норму державної підтримки за вирощування молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб, а також придбаний шляхом його переміщення від інших власників (далі – дотація за молодняк), вилучено.

У зв’язку з вищевикладеним, отримання запиту від органу місцевого самоврядування для підтвердження наявності в господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняку ​​з метою отримання дотації за молодняк втратило актуальність.

Залишити коментар: