Новини

DroneUA та Програма USAID АГРО поновлюють Проєкт з використання дронів-обприскувачів для підтримки аграріїв у воєнний час

01.06.2022

Член УКАБ група компаній DroneUA (ТОВ “ДІДЖІ ФЛАЙ”) за підтримки Програми USAID АГРО поновлює реалізацію грантового Проєкту з популяризації та використання дронів-оприскувачів в агровиробництві. Втілення проєкту розпочалось ще у 2021 році, але наразі мета та умови були адаптовані до вимог воєнного стану. Проєкт працюватиме на посилення інтеграцій інноваційних технологій, щоб зміцнити продовольчу безпеку як в межах України, так і на світовому ринку.

Про можливості, які відкриває для українських агровиробників Проєкт та як до нього можна доєднатись читайте в цьому матеріалі.

Продовольча безпека – це питання, яке турбує людство і кожного року воно стає гострішим та гострішим. Війна Росії проти України поставила його на перший план, обговорення шляхів вирішення ведеться на всіх рівнях. Росіяни роблять все, щоб ще більше розхитати ситуацію: мінують поля, викрадають техніку, вивозять українське зерно та не дають можливості аграріям провести всі заходи для отримання майбутнього врожаю. Серед проблем агроринку у цьому сезоні ще й серйозний дефіцит палива та нестача трудових ресурсів.

Розуміючи важливість агропродовольства України на глобальному ринку, команда USAID АГРО продовжує підтримувати українську аграрну спільноту через Проєкт з популяризації та використання дронів в агробізнесі. Завдяки інтеграції нових технологій можна ефективніше проводити роботи в полі зі значною економією ресурсів.

Використання повітряних та наземних дронів-обприскувачів дозволить оптимізувати доступні ресурси, зменшити операційні витрати та забезпечити вищу ефективність агровиробництва.

Переваги від внесення ЗЗР агродронами:

  • значне зменшення витрат палива до 90%;
  • економія води до 95%;
  • економія ЗЗР до 30%;
  • відсутність технологічних колій;
  • оптимізація трудових ресурсів.

Оновлені умови Проєкту передбачають значне розширення категорій сільськогосподарських виробників, які можуть брати участь. Отримати консультації та спеціалізовані послуги дронами-обприскувачами за підтримки Програми USAID АГРО в Україні, зможуть:

  • підприємства, що виробляють овочі, фрукти та ягоди різних категорій: від мікровиробників до виробників в промислових масштабах (крім господарств, що займаються промисловим вирощуванням горіхів та червоного винограду для виноробства);
  • підприємства, що спеціалізуються на вирощуванні зернових (такі культури як: пшениця, ячмінь, кукурудза, жито, гречка, рис);
  • підприємства, що вирощують окремі види олійних культур (соняшник).

Дізнатись більше про Проєкт та умови входу можна за сайті DroneUA.

За інформацією пресслужби УКАБ.

Проєкт також працює над інформаційною базою використання  та економічної вигоди дронів-обприскувачів. В рамках Проєкту уже були напрацьовані методички по ефективному використанні дронів у садівництві, овочівництві та ягідництві. Завантажити їх можна тут після короткої реєстрації.

Шановні агровиробники! Якщо ви бажаєте розуміти ключові технологічні можливості дронів та дізнатись, як дрони-обприскувачі допоможуть економити ресурси саме на ваших полях, заповнюйте заявку на доєднання до Проєкту.

Додаткова інформація:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Цілі Програми USAID AГРО: покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості, удосконалення функцій підтримки та нормативно-правової бази у аграрному секторі.

Програма USAID АГРО прийняла виклики війни і адаптувала свою діяльність, щоб допомогти реанімувати ланцюги постачання, відновити економічну активність агровиробників, побудувати сильну і життєздатну ринкову систему і забезпечити продовольчу безпеку в Україні та світі.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим  імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.  Лише за результатами агросезону-2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

Залишити коментар: