Події

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum

21.02.2023

Приєднуйтесь до ключових гравців Центральної та Східної Європи, Чорноморського регіону та Балкан, які забезпечують глобальний ланцюг постачання агро продукції на EURO GRAIN HUB Exchange & Forum 26-28 квітня в Marriott Grand Hotel, Бухарест, Румунія.

Війна в Україні призвела до значних змін у регіональних потоках зерна та світовій торгівлі аграрними товарами. Оскільки експорт продукції з України значно скоротився через блокування Чорноморських портів, експорт зерна з країн Центральної та Східної Європи (Болгарії, Румунії, Сербії, Молдови та ін.) потенційно здатний заповнити дефіцит протягом наступних 2-5 років.

Незважаючи на війну, значні обсяги зерна з України наразі експортуються через альтернативні логістичні коридори. Одним з таких маршрутів є Румунія з найбільшим логістичним хабом в Балканському регіоні – портом Констанца.

Колосальний вплив логістики на маржу зернових та олійних культур надихнув команду EURO GRAIN HUB Exchange & Forum також організувати візит гостей Форуму до порту Констанца 26 квітня 2023 року.

EURO GRAIN HUB Exchange Forum –  нова регіональна платформа для ефективного спілкування, укладання контрактів в аграрному секторі, проведення дискусій з залученням фермерів, трейдерів, постачальників ресурсів, тваринницької та кормової галузі, зберігання, щоб допомогти операторам ринку зерна та олійних культур приборкати глобальну продовольчу інфляцію та зміцнити позиції України на світових ринках.

Учасники EURO GRAIN HUB Exchange & Forum матимуть можливість розглянути інвестиційно привабливі проекти з переробки аграрної сировини, генерування  електроенергії, поглиблення співпраці між залізницями України, Румунії, європейських країн та інші нагальні ініціативи.

Реєстрація за тарифом РАННЯ ПТАШКА діє до 15 березня.
Бронюйте Ваш квиток або участь зі стендом вже зараз!

Бажаєте співпрацювати, стати Партнером  чи надіслати питання?

Будь ласка:

registrations@eurograinevents.com

https://eurograinevents.com/

 

Залишити коментар: