Новини

Fendt отримав дві нагороди на Днях поля DLG 2022

20.06.2022

З 14 по 16 червня на експериментальній фермі Кіршгартсхаузен у Мангеймі відбулися Дні поля DLG. В сонячну погоду за температури до 34 градусів близько 15 000 людей відвідали виставку з рослинництва. На виставці компанія Fendt отримала срібну медаль DLG та нагороду DLG Agrifuture Concept Award 2022.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Срібна медаль DLG за повітряний самоочисний фільтр, — велика честь для нас і особливо для інженерів. Автоматизоване очищення повітряного фільтра раніше не було доступне на ринку в такому вигляді та демонструє свої переваги, особливо в регіонах з інтенсивним пилоутворенням, таких як Північна і Південна Америка, а також Південна Європа. Нагорода DLG Agrifuture Concept Award була присуджена проєкту, що знаходиться на стадії попередньої розробки, на тему водню. Разом з нашими спільними партнерами CEC з Харена, Рехлінга і Технічного університету Брауншвейга в рамках модельного проєкту H2Agrar ми досліджуємо водневу інфраструктуру. трактора, який буде введений в експлуатацію у 2023 р. Я хотів би від щирого серця привітати команди, що беруть участь у проєкті, з цими чудовими нагородами за їх багаторічну роботу», — сказав Вальтер Вагнер, керуючий директор з досліджень та розробок AGCO/Fendt.

На Днях поля DLG фермери та підрядники з усієї Європи обмінюються інформацією з виробниками з питань вирощування сільськогосподарських культур. Міжнародні відвідувачі прибули здебільшого з Нідерландів, Австрії, Швейцарії, Франції, Литви, Польщі та Чехії. Цього року компанія Fendt представила на виставці самохідний обприскувач Fendt Rogator 665, трактор Fendt 516 Vario разом із фронтальним навантажувачем Fendt CargoProfi та новим телескопічним навантажувачем Fendt Cargo T740.

 

Залишити коментар: