Послуги

ГК «Галс Маркет»: брокерський логістичний холдинг, імпорт-експорт, митне оформлення вантажів

05.06.2020

Іванічев Євген Сергійович, генеральний директор  Групи компаній «ГАЛС МАРКЕТ»

Довгі роки навколо імпорту й експорту товарів і митниці в Україні ходили страшні легенди. Зустрічаючись з потенційними клієнтами, які згодом стали нашими партнерами, я часто чую запитання: “Як там на митниці? Як завозити-вивозити той чи інший товар? Що робити?”. На що у мене завжди є відповідь: ПРАВИЛЬНО, згідно з чинним ЗАКОНОМ. Так, згідно зі законом, як би це не дивно було чути.

Все можливо з професіоналами

У людей склалася стійка думка й до сих пір більшість переконана, що імпортувати або експортувати товар згідно зі законом невигідно, що митниця – це пекло, яке творить, що хоче, і що всякий хто взявся за це ремесло – приречений. Хочу запевнити всіх, що ця думка дуже помилкова. У своїй роботі часто, виконавши аналіз угоди, ми бачимо, що ця угода вигідна, якщо товар буде ввезено / вивезено офіційно, згідно зі законом. Тільки за офіційного ввезення або вивезення товару можна домогтися дотримання законів. Ми завжди зможемо відстояти Ваші інтереси, – вибирайте тільки професіоналів.

Часто ми зустрічаємо перед собою кам’яну стіну з фраз “у нас все налагоджено”, “у нас все добре”, але фактично з’ясовується, що багато працюють з логістичними компаніями, які наймають для виконання робіт такі компанії, як наша. Через це відбувається перекручування інформації і в підсумку клієнт не отримує необхідний сервіс.

Крім того, багато клієнтів є великими виробниками продукції або трейдерами цієї продукції, але не наважуються розпочати зовнішню торгівлю через побоювання, що в нашій країні це невигідно, неможливо. Для таких замовників ми можемо бути і брокером, і імпортером/експортером, довівши, що все можливо з професіоналами.

Часто посередники “згущують фарби”, говорять про труднощі роботи з тим чи іншим товаром, що ціна на товар дуже низька й за такою ціною розмитнити його важко або неможливо, у такий спосіб піднімає вартість робіт, а гроші отримані від замовника кладе собі в кишеню. Потім, коли такий замовник, нарешті звертає свій погляд на нас – справжнього брокера, який має ліцензію і заробляє свою репутацію на світовому ринку довгі роки, то дізнається від нас, що товар завезений дорожче конкурентів і що його ціну можно було відстояти. Як правило, часто це – втрата грошей, позиції на ринку, втрата кадрів, відтік фахівців до конкурентів.

У деяких компаніях думають, що вирішують проблему брокером у штаті підприємства, але на жаль, це часто програшна позиція. По-перше, брокер – це співробітник, і його відповідальність за виконання своїх посадових обов’язків обмежена його зарплатою, тоді як брокерська та логістична компанія, як наша, несе повну юридичну відповідальність перед своїм замовником. Ба більше, замість одного-двох брокерів на замовника працює ціла брокерська компанія з брокерами в офісі, на митниці й на кордоні. Крім того, перебуваючи в іншому регіоні, далеко від кордону, замовник несе непередбачені витрати. Навіщо везти товар у регіональну митницю на термінал, якщо можна провести митне оформлення безпосередньо в порту / на кордоні. Так замовник економить на витратах, таких як огляд під час виїзду з порту або на кордоні, огляд на митному терміналі в регіоні.

Наш сервіс оцінили як невеликі компанії, так і великі холдинги, які імпортують / експортують товари: ДТЕК,  АТ «Укргазвидобування», ТОВ «ТРАНС-СЕРВИС-КТТ («VOLVO PENTA»),  ТОВ «РОУКР РЕФАЙНЕРИ», ТОВ «ДНЕПРОКОР», ТОВ «ІКС ТЕХ», ТОВ «КРОС ЛТД», ТОВ «ПРОМІНВЕСТКОМПЛЕКТ», ТОВ «МЕСА ДОРБУД» та багато інших.

Хто ми? Ми – Група компаній ПП «ГАЛС МАРКЕТ». Ми – це:

  1. Брокерський логістичний холдинг (ліцензія серія АА № 000039 від 23.10.15 р), який більше 10-ти років процвітає у секторі зовнішньоекономічних операцій із найширшим асортиментом товарів.
  2. Ми проводимо митне оформлення товарів безпосередньо на перетину кордону/ в порту вивантаження, тим самим ми мінімізуємо зайві витрати, а також прискорюємо процес митного оформлення вантажів.
  3. Ми маємо центральний офіс в Одесі та в Києві, а також мобільні групи брокерів для вирішення «польових» питань і надання широкого спектру послуг по всій Україні.
  4. Ми готові запропонувати конкурентні ціни на морський і сухопутний фрахти, а також повний комплекс послуг “під ключ”: від «дверей до дверей», експедирування вантажів (візування нарядів, проведення оглядів у режимі «on-line», зважування, узгодження з усіма інстанціями), послуги консолідованого складу в Європі й Азії, митне очищення вантажів, сертифікацію та інші дозвільні документи (фітосанітарні висновки та ін.), доставку на ваш склад у найкоротші строки.
  5. Ми є одним із успішних провайдерів інтегрованого логістичного сервісу, що дає нам можливість пропонувати швидкий і якісний сервіс. Кожне замовлення-постачання розглядаємо як окремий випадок, а зі свого боку надаємо замовнику повну аналітику передбачуваної операції.

Наші цілі та принципи завжди збігаються з вашими бажаннями, а саме, оперативний і якісний сервіс і мінімізація ваших витрат.

ВИБИРАЮЧИ НАС, ВИ ВИБИРАЄТЕ УСПІШНИЙ ГАРАНТОВАНИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ!

Група компаній «ГАЛС МАРКЕТ»

(ліцензія серія АА № 000039 від 23.10.15 р.)

Тел.: +38 (067) 654 01 30, +38 (050) 316 44 95

Тел./факс: +38 (048) 705 12 45, -47

Залишити коментар: