Новини

Група АГРОТРЕЙД готує агротехніку до сезону 2025

17.01.2025

Група АГРОТРЕЙД готує агротехніку до сезону 2025

Зима — це не час для пауз, а можливість підготуватися до нового аграрного сезону. Один із ключових етапів — технічне обслуговування агротехніки. У Групі АГРОТРЕЙД ретельно підходять до цього процесу, щоб у найважливіші моменти все працювало на 100%, інформує пресслужба компанії.

«Підготовка техніки складається з чотирьох етапів: оцінка стану, закупівля необхідних матеріалів, ремонт і контроль якості. Зараз ми завершили перші два етапи, провели тендери на закупівлю необхідних матеріалів, а з 15 січня розпочали ремонтні роботи згідно з графіком поставок», — пояснює директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

«Кожна одиниця техніки має свій пріоритет. Ми аналізуємо дані минулих сезонів, щоб визначити, які машини потребують більше уваги.

Цього року компанія інвестує у власний парк техніки. Це важливий крок, який дозволить підвищити якість виконання робіт та скоротити залежність від зовнішніх ресурсів.

Головна мета — забезпечити безперебійну роботу техніки та максимально ефективно підготуватися до сезону», – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар: