Новини, Це цікаво

Історія BERTHOUD – компанії зі світовим досвідом

03.09.2022

BERTHOUD – один з провідних виробників обприскувального обладнання для сільського господарства. Компанія була заснована в 1895 році в самому серці Франції місцевим підприємцем Полем Берту.

Компанія спершу займалася ранцевими апаратами Excelsior-Gobet для обробки винограду.

Проте, справжня історія успіху компанії BERTHOUD почалася з випуску багатьох чудових моделей сільськогосподарських агрегатів, у тому числі знаменитого TOBOGGAN у 1913 році – першого причіпного обприскувача… на конях, що здатен був обробляти два ряди винограду одночасно.

Після першої світової війни двоє синів Поля Берту – інженер Фернанд і фінансист Жан почали розвивати компанію і розширювати її діяльність. До 60-их років компанія продала більше 24350 обприскувачів TOBOGGAN. Щоб задовольнити попит, у 1895 році Поль Берту взяв на себе керівництво промисловим виробництвом цього розпилювача сільськогосподарських культур.

Протягом наступних кількох років каталог розширився новими моделями.

Розширення виробництва

1964 рік ознаменувався закриттям компанії Etablissements VERMOREL, що залишило BERTHOUD провідну позицію в секторі обприскування сільськогосподарських культур. Протягом наступних 5 років кількість вироблених великих обприскувачів для сільськогосподарських культур зросла з 5000 до 10600 одиниць, а ранцевих і ручних пиловиків – з 25 000 до 122 000 одиниць.

У 1987 компанія стала частиною EXEL INDUSTRIES, групи компаній, що працюють у сільськогосподарській галузі. EXEL Industries була створена в 1987 році в центрі регіону Шампань і виробляє високоточні обприскувачі для трьох ринків: сільського господарства, промисловості та широкого загалу.

Зараз у EXEL Industries працюють понад 2700 людей, приблизно 40% яких – за кордоном. Вона має 21 виробничу ділянку, з яких 13 у Франції.

20 червня 1997 року EXEL Industries була розміщена на Паризькому фондовому ринку. Це дозволило компанії збільшити свою міжнародну популярність.

Завжди прагнучи задовольнити потреби своїх клієнтів, BERTHOUD продовжувала стратегію виробництва та вдосконалення продукції. Ось кілька яскравих прикладів:

1990: випуск навісних обприскувачів для сільськогосподарських культур MACK, першого обприскувача для сільськогосподарських культур згідно з європейськими стандартами.

1992: випуск причіпних інноваційних обприскувачів RACER.

1994: випуск BERTRONIC – комплексного електронного блоку, який контролює всі параметри обприскування в полі.

 У 2001 виробничі потужності та головний офіс об’єднали на новому майданчику, що сприяло створенню нового виробничого підрозділу, який сприяє своєчасному виготовленню широкого спектру обладнання.

Услід за моделлю оприскувача ELYTE відбувся запуск виробництва нової причіпної моделі Tenor, яка підтвердила успіх цього нового покоління обприскувачів.

BERTHOUD надає особливу увагу захисту навколишнього середовища та безпеці оператора: зменшення залишкових об’ємів, спрощене, безпечніше керування тощо.

Залишити коментар: