Новини, Це цікаво

Історія Kubota Corporation – виробника надійної техніки для важких робіт

19.02.2022

Корпорація Кубота (Kubota Corporation) – відома у всьому світі японська компанія. Вона пишається своєю історією, яка налічує понад 130 років виробництва якісної продукції.

Kubota виготовляє широкий асортимент будівельної та сільськогосподарської техніки, двигунів, обладнання для кондиціювання повітря, очищення води та ін. Модельний ряд будівельної техніки Kubota складається з міні-екскаваторів, гусеничних екскаваторів, екскаваторів-навантажувачів, фронтальних навантажувачів та міні-самоскидів.

Перший двигун Kubota

Історія Kubota Corporation починається з 1890 року, коли було засновано завод, що займався  виробництвом литих виробів із металу. Їх випуск тривав до 1922 р. Цей рік ознаменувався початком виробництва моторів на олійній основі. Тоді ж відкрилося виробництво паливних економайзерів та термостійкого чавуну.

У 1947 р. вперше в Японії компанією Kubota було випущено мотокультиватор, в якому встановлювався двигун внутрішнього згоряння. Цей пристрій дозволяв значно полегшити с/г роботи. У тому ж році Kubota представила перший прототип  трактора під назвою T15, а вже через чотири роки цей трактор був запущений у масове виробництво.

Kubota T15

Починаючи з 1972 року Kubota почала поставляти свої перші компактні дизельні трактори до Сполучених Штатів. За рік компанія продала більше 2000 тракторів на американський ринок, пізніше корпорацію Kubota Tractor Corporation було відкрито в Комптон-Сіті, Каліфорнія.

У 1974 році Kubota представила повністю обертовий компактний екскаватор KH1, перший у галузі будівництва. Успіх цього міні-екскаватора призвів до створення підрозділу будівельної техніки Kubota в 1976 році.

У 2000 Kubota представила перший у промисловості малолітражний трактор серії BX. Незабаром усі великі марки тракторів почали випускати малолітражні трактори, але Kubota залишилась лідером у цій категорії завдяки потужності, надійності та універсальності.

Сьогодні Kubota входить до світових лідерів з виробництва сільськогосподарського обладнання, дизельних двигунів та компактної будівельної техніки. Кубота всі роки своєї успішної діяльності тримає високу планку якості, пишається своїми цінностями та усвідомлює відповідальність перед споживачами.

Залишити коментар: