Новини

Історія KUHN: від невеличкої майстерні до світового лідера у виробництві техніки

22.08.2021

Компанія KUHN – світовий лідер у виробництві начіпної та причіпної сільськогосподарської техніки. У кожному своєму агрегаті KUHN використовує інноваційні технологічні рішення, що дозволяють отримувати максимальні результати роботи та зменшити витрати. Компанія має понад 2000 патентів на власні розробки, 10 видів техніки, 1700 базових моделей та 3050 можливих модифікацій. 

Історія компанії

Компанія KUHN була створена у 1828 році Джозефом Куном. Спершу скромна кузня займалася виготовленням зважувальних приладів.

Кун

Фото: www.kuhn.com

У 1864 р. відбулися значні зміни: Джозеф Кун переїхав до Саверне з метою відкриття заводу з виробництва сільськогосподарської техніки.

Кун

Джозеф Кун

Після десятилітнього зростання Друга світова війна раптово зупинила розвиток виробництва техніки. У 1945 році, втративши багатьох клієнтів, фінансово ослаблена компанія KUHN вирушила на пошуки партнера, щоб мати можливість продовжувати свою діяльність.

У 1946 році, ослаблена  війною, компанія KUHN створила  асоціацію зі швейцарською компанією BUCHER-GUYER.

Компанія поступово знову почала зростати, а  у 1949 році був зроблений рішучий крок: KUHN став одним із провідних французьких виробників сільськогосподарської техніки. Це був початок приголомшливого періоду розвитку.  Зі зростанням механізації та модернізації сільського господарства KUHN збільшила кількість нових машин.

Кун

Фото: www.kuhn.com

З 1970-х років  техніка компанії експортувалася по всій Європі, а також до Австралії та США.

Протягом 90-х років ХХ-го століття стратегія відточувалася, а на початку нового тисячоліття досягла свого апогею: зміцнення дилерської мережі і запуск амбітного проєкту підприємства під назвою «Кап 10» свідчать про нову політику розвитку компанії, що орієнтується на задоволення свого клієнта.

У 2002 році був зроблений дуже важливий крок. До складу компанії увійшов американський завод Найт. Придбання цієї компанії стало важливим кроком для групи KUHN, яка вперше за свою довгу історію розпочала виробництво машин за межами Франції.

Фото: www.kuhn.com

Сьогодні компанія KUHN пропонує найкращу техніку та послуги з її обслуговування. Окрім цього, компанія має заводи на 3 континентах, дочірні компанії постачальників та імпортерів, що охоплюють понад 100 країн.

Фото: www.kuhn.com

Джерела:

www.kuhn.ua

www.kuhn.com

 

 

Залишити коментар: