Новини, Це цікаво

Історія становлення світового бренду New Holland

30.04.2023

New Holland Agriculture це відомий світовий бренд сільськогосподарської техніки з широком асортиментом продукції.

Ейб Циммерман заснував компанію New Holland у 1895 році. Підприємство розташовувалось у місті Нью Голланд, штат Пенсільванія, США. Спочатку компанія спеціалізувалась на виготовленні комбікорму та іншої сільськогосподарської продукції.

У 1903 році Циммерман представив New Holland Machine Company, яка виготовляла кормодробилки, та інше устаткування для потреб фермерів.

У 1947 році компанія змінила свою назву на Sperry New Holland, завдяки  корпорації Sperry Rand,  а у  1986 році Ford придбав Sperry New Holland і сформував Ford New Holland Inc. Ford мав великий досвід у виробництві сільськогосподарської техніки. У 1907 році він випустив прототип першого у світі серійного бензинового трактора, який отримав назву «автомобільний плуг». У 1980-х Ford був одним з головних гравців на ринку сільськогосподарської техніки, і його лінійка тракторів відповідала галузевим інноваціям, включаючи використання силової гідравліки, гумових пневматичних шин, дизельних двигунів та триточкової навіски (ця навіска була спочатку розроблена Гаррі Фергюсоном, але широко використовувалась на тракторах Ford).

У 1991 році Fiat придбав 80% акцій Ford New Holland. Компанія Fiat займалась сільськогосподарським машинобудуванням з початку 20 століття. У 1918 році був збудований трактор Fiat Model 702, який через рік був запущений у  виробництво на заводі легкових та вантажних автомобілів у Турині . Модель 702 стала першим сільськогосподарським трактором Fiat, а до кінця 1970-х компанія побудувала  понад мільйон тракторів.

У 1996 році на всесвітньому конгресі в Орландо, штат Флорида, відбувся офіційний запуск бренду New Holland, який став світовим виробником сільськогосподарської техніки, а ще  через два роки New Holland придбав компанію Bizon, яка спеціалізувалась на виробництві зернозбиральних комбайнів.

У 1999 році відбулося злиття компаній Case та New Holland, так сформувалась корпорація CNH (Case New Holland).

У 2005 році корпорація об’єднала 5 регіональних брендів: Kobelco, New Holland Construction, FIAT-Kobelco, O & K і Fiatallis в єдиний світовий бренд New Holland.

На сьогоднішній день заводи компанії розташовані в різних куточках світу, а дилерські центри працюють у більш ніж 160 країнах. Продукція New Holland має високі показники продуктивності та функціональності, тому  попит на техніку цього бренду постійно зростає.

Залишити коментар: