Новини

John Deere: перші прототипи тракторів провідної компанії

08.03.2023

Починаючи з 1914 року, John Deere почала розробляти перші прототипи тракторів, але ж з усього все почалося?

У 1918 році компанія придбала завод з виробництва тракторів Waterloo. Саме тут, у 1926 році, було випущено один з найвідоміших і найпопулярніших тракторів в історії тракторобудування, так званий “Хлопаючий Джоні”, поряд з цим було розроблено і розпочато серійний випуск тракторів R, які працювали на дизелі. На цьому ж заводі  “народився” трактор із шестиступінчастою коробкою передач та гідроприводом.

З 1963 року “Джон Дір” посів перше місце у світі за кількістю тракторів, а в 1980 році завод випустив свій двомільйонний трактор. Загалом за свою історію завод випустив 21 модифікацію тракторів. Зараз тут випускають трактори 7000 серії потужністю починаючи з 125 к.с., колісні та гусеничні трактори серій 8R та 8RТ, а також 9030-ю серію.

John Deere Model B

Якість – це не тільки випуск добротної продукції з конвеєрної лінії “Джон Дір”, це репутація та етика обслуговування обладнання, дієві й донині.

Сьогодні компанія Джон Дір входить до списку 100 найбільших промислових компаній, продукція компанії реалізується в усьому світі. Водночас вона продовжує розширювати сферу своєї присутності. Заводи Джон Дір розташовані в Європі, Азії, Північній та Південній Америці. Джон Дір продає свою продукцію більш, ніж у 130 країнах світу, і щоразу це найкращі продукти та найкращі рішення, що постачаються з дотриманням усіх обумовлених термінів, незалежно від того, чи йдеться про постачання обладнання та послуг чи надання технічної підтримки.Корпорація Джон Дір виросла і досягла процвітання завдяки довгостроковому партнерству з тими, хто працює, обробляючи землю. Джон Дір — компанія світового рівня, її підприємства зайняті виробництвом та реалізацією обладнання, впровадженням нових технологій та постачанням послуг.

Діяльність компанії з виробництва обладнання будується на виявленні та задоволенні потреб замовників через всесвітню мережу незалежних дилерів, чудово навчених і володіють усім необхідним обладнанням. Розробки нових продуктів ведуться з урахуванням інтересів клієнтів з різних країн світу, що дозволяє компанії відповідати вимогам замовників на ринках, що сильно відрізняються один від одного.

Залишити коментар: