Новини, Це цікаво

JOHN DEERE представляє оновлення техніки для 2024 року

10.03.2023

Компанія John Deere оголосила про оновлення лінійки тракторів 7, 8 і 9 серії MY24, розроблених відповідно до точного землеробства.

Усередині кабіни всіх тракторів було додано новий дисплей на правій кутовій стійці. Дисплей містить цифрові зчитування та область ілюстрації. Тонування заднього скла, встановлене на заводі, також доступне для кабін John Deere CommandView 4.
Для модельного року 2024 моделі двогусеничних тракторів 9RT мають додаткові 20 кінських сил. Тепер фермери можуть вибирати з 9RT 490, 9RT 540 або 9RT 590.
Для виробників картоплі, цукрових буряків і овочів компанія John Deere додала ширшу відстань між коліями для своєї лінійки чотиригусеничних тракторів 8RX. До них відносяться ширина колій 132, 136, 144 або 152 дюйми. Більші відстані сумісні з шириною колії 16,5, 18, 24 і 30 дюймів і баками для добрив John Deere.
Пакет підготовки до автономної роботи доступний для серій 8 і 9, щоб гарантувати, що ці трактори мають компоненти, необхідні для автономної роботи в майбутньому.

«Це включає правильний пакет трансмісії та видимості, впровадження Ethernet, генератор змінного струму на 330 ампер та інше додаткове обладнання», — каже Раян Джардон, менеджер з маркетингу John Deere. «Ймовірно, буде потрібно більше компонентів, але підготовчий пакет автономії оснащує ці трактори важливими відомими компонентами автономності, щоб зменшити те, що може знадобитися в майбутньому, коли автономія стане більш доступною».
Компанія John Deere додала опцію Ethernet-мережі, встановленої на заводі, щоб забезпечити високосмуговий зв’язок між трактором і агрегатами .

Залишити коментар: