Новини

Kernel представив бренди олії на міжнародній виставці GULFOOD 2023

02.03.2023

Колеги з Департамент маркетингу та продажів Kernel презентували гостям виставки бренди соняшникової олії KERNEL, Le Blanc, Premi. Про це йдеться на сторінці агрохолдингу у Фейсбук. Dubai World Trade Centre зібрав представників гастрономічної галузі з усього світу, щоб вони показали свої найкращі продукти. Захід відвідали 60 тисяч гостей зі 162 країн. Протягом останнього десятиріччя Kernel відвантажив до ОАЕ 25,5 млн літрів олії найвищої якості. «Попри складний рік ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними партнерами, зокрема і на Близькому Сході. Тримаємо економічну безпеку нашої країни та продовольчу безпеку світу. Працюємо для перемоги та українського народу», – повідомляють у компанії.

Колеги з Департамент маркетингу та продажів Kernel презентували гостям виставки бренди соняшникової олії KERNEL, Le Blanc, Premi.

Про це йдеться на сторінці агрохолдингу у Фейсбук.

Dubai World Trade Centre зібрав представників гастрономічної галузі з усього світу, щоб вони показали свої найкращі продукти. Захід відвідали 60 тисяч гостей зі 162 країн.

Протягом останнього десятиріччя Kernel відвантажив до ОАЕ 25,5 млн літрів олії найвищої якості.

«Попри складний рік ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними партнерами, зокрема і на Близькому Сході. Тримаємо економічну безпеку нашої країни та продовольчу безпеку світу. Працюємо для перемоги та українського народу», – повідомляють у компанії.

Залишити коментар: