Новини

Кого немає на виставці, того немає на ринку

13.07.2020

Цьогоріч світова виставкова діяльність, у зв’язку з карантинними обмеженнями, була поставлена на паузу, а бізнес залишився без одного з найефективніших інструментів маркетингу та просування своєї продукції – виставок.

Попри всю привабливість онлайн-рішень, які набули популярності в останні роки, та стали особливо актуальними в «карантинний період» (вебінари, дистанційне навчання, online-екскурсії, кібер-галереї та музеї, відеоогляди техніки та тест-драйвів), до реалізації online-формату виставок усі ставляться з обережністю.

Так, впровадження online-формату має свої переваги:

  • як для учасників, так і організаторів – не треба вкладати великий бюджет на організацію та участь;
  • є можливість розширити асортимент продукції, представлений на заході та уникнути ймовірності його пошкодження під час транспортування;
  • загальна економія часу на підготовку; участь може взяти будь-яка компанія, незалежно від географічної локації.

Але технічні недоліки – непотужний сервер online-платформи та «слабкий» інтернет у ваших користувачів (відвідувачів) – можуть стати на заваді навіть найцікавішому заходу.

Потрібно зазначити основне – «віртуальна» виставка не зможе замінити собою «традиційну», так як основою бізнесу є довіра, а вона виникає між партнерами лише за особистого спілкування. Відвідувачі мають можливість особисто оцінити товар, «потримати його в руках», випробувати, а можливість порівняння продуктів робить ці переваги більш очевидними та дозволяє клієнтам зробити обґрунтований вибір. Як результат – виставки спрощують і прискорюють прийняття рішення про покупку. На виставці також можна отримати відповіді на всі запитання щодо продукції безпосередньо від підприємств-виробників і домовитися про кращу знижку, «поторгуватися» та отримати емоційне задоволення від відвідування.

Учасники, у свою чергу, можуть заявити про себе як про успішну компанію, вивчити ринок і конкуренцію на ньому, оцінити маркетинговий потенціал підприємства, отримати зворотній зв’язок від клієнтів, ініціювати створення бізнес- альянсів і знайти нових байєрів, прискорити процес продажів безпосередньо на виставці, отримати додаткову рекламу в медіа.

Загалом «класичні» виставки, на відміну від online-заходів,  мають мультисенсорний вплив на всіх учасників заходу, а «нейтральна територія» створює більш комфортні умови для спілкування.

Що ж стосується online-виставок, то в майбутньому вони зможуть стати  лише логічним доповненням до традиційних виставкових заходів.

Нагадуємо, що цього року виставка «AGROEXPO» проходитиме традиційно з 30 вересня по 3 жовтня. З більш детальною інформацією про те, як взяти участь чи відвідати захід – ви можете ознайомитися за посиланням: www.ukragroexpo.com.

Залишити коментар: