Новини

Колектив журналу «АгроЕліта» від усього серця вітає з найбільшими національним святом нашого народу – Днем Незалежності!

23.08.2021

Шановні читачі!

Колектив журналу «АгроЕліта» від усього серця вітає вас з найбільшими національним святом нашого народу – Днем Незалежності!

Нехай усі ваші сподівання справдяться, і над нашою державою буде мирне небо, а в житті кожного побільшає добра і радості. Нехай це свято стане могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради злагоди нашого народу! Бажаємо усім Вам непохитної віри у щасливу і заможну, вільну і незалежну Україну!

Непростий шлях становлення і розвитку пройшла наша держава. Багато викликів за ці роки здолала, проте, й здобутків теж є чимало.

Сьогодні Україна – це велика аграрна держава. За підсумками минулого року найбільша частка в структурі українського експорту близько 40% належить аграрній продукції. За даними Мінагрополітики, Україна втримує друге місце у світі за експортом зернових, відстаючи лише від Сполучених Штатів.

Згідно з економічними показниками, 48% валютних надходжень у країну забезпечує агросектор, 17% ВВП становить агропромисловість.

Україна є лідером з виробництва зерна, соняшникової олії та робить вагомий внесок у продовольчу безпеку світу. Щороку врожаї різних культур демонструють рекордні показники, а українська аграрна продукція цінується в усьому світі.

Крім того, аграрний сектор України є одним з найбільших роботодавців, що пропонує робочі місця для випускників усіх рівнів освіти.

Тож у цей день варто віддати шану всім працівникам аграрного сектору, котрі зробили неоціненний вклад у розвиток нашої держави та допомогли їй посісти лідируючі позиції на світовому ринку.

день незалежності

 

Залишити коментар: