Новини, Це цікаво

Компанія «AMAZONE»: історія виробництва перших агрегатів для сільського господарства

18.12.2021

У 1883 році німецький підприємець Генріх Драйєр очолив невеличку майстерню своїх предків та скерував всі сили на виробництво сільськогосподарської техніки. Спершу Генріх Драйєр розпочав розробку зерноочисної машини, яка була запущена у масове виробництво та конкурувала з іншими машинами, які були на ринку.

Завдяки багаторічному  досвіду Генріх за короткий час розробив машину, яка могла не тільки чистити крупу, а й сортувати її, залишаючи очищений належним чином матеріал без дрібних та зламаних зерен. За розробку цього агрегату, підприємець здобув нагороду у номінації «Винахід найкращої машини» на масштабній  сільськогосподарській виставці в Бремені. Після цього він назвав винайдений агрегат «AMAZONE» і зареєстрував дівчину-воїна на коні як логотип своєї компанії. 

Продукти під назвою «AMAZONE» приваблювали покупців, і це спонукало Генріха Драйєра перейменувати свою компанію в 1915 році на AMAZONEN-WERKE.

З плином років асортимент зерноочисників розширювався, удосконалювався та поповнювався новими моделями. Успіх продажів призвів до розширення виробництва і до початку 20-го століття вже почав розвиватися комплексний експортний бізнес.  Найбільшим експортним ринком була Південна Америка. У 1906  році перші зерноочисники почали експортувалися до Вальпараїсо, Чилі. Загалом, до 1960 року компанія випустила понад 200 тисяч зерноочисних та сортувальних машин.

 

У 1967 році стартувало виробництво ґрунтообробних машин, AMAZONE першою розробила ґрунтообробні знаряддя, які могли комбінуватися з сівалкою. Згодом до асортименту були включені вібраційна борона, ротаційний культиватор і ротаційна борона. Пізніше на ринку з’явилися інші пасивні ґрунтообробні знаряддя.

У 2009 році AMAZONE розпочала монтаж сівалок на новому заводі в Худі, а в Текленбурзі стартувало власне виробництво самохідних обприскувачів під назвою Pantera. Незабаром був представлений автономний польовий робот BoniRob для проведення дослідів на окремих рослинах, розроблений спільно з Оснабрюкським університетом, компанією Robert Bosch GmbH та іншими партнерами.

У січні 2010 року запрацював новий павільйон для тестування розподільників добрив у Хасберген-Гасті. Завдяки цьому стало можливим тестувати розподільники із шириною захвату до 72 метрів, а також досліджувати склад і властивості нових сортів добрив.

Підготувала Христина Котович

Залишити коментар: