Новини, Техніка

Компанія «Bonfanti» націлена продовжувати рекордні продажі зерносушарок в Україні та за кордоном

13.12.2021

Компанія «Bonfanti» націлена продовжувати рекордні продажі зерносушарок в Україні та за кордоном

Італійська компанія «Bonfanti» – всесвітньовідомий виробник зерносушильного обладнання, що завоював широку довіру серед українських аграріїв, адже пропонує високоякісне та надійне обладнання для сушіння всіх видів зернових.

Детальніше про зернові сушарки виробництва Bonfanti ми поспілкувалися з директором з продажів Володимиром Косоговим.

– Пане Володимире, розкажіть, які сушарки найбільш популярні сьогодні серед українських клієнтів?

– Наразі в Україні користуються попитом сушарки кількох типів, а саме: шахтного, баштового та модульного типу. Найбільш якісно, бережно і економно працюють сушарки шахтного типу, тому вони є найбільш популярними серед вітчизняних агровиробників.

– На якому паливі працюють сушарки «Bonfanti»?

– Наша компанія виготовляє сушарки трьох модельних рядів, два з яких працюють на газі, а один модельний ряд був розроблений спеціально для роботи з котлами на твердому паливі. Зважаючи на те, що ціна енергоресурсів, а саме газу, є високою, то у аграріїв з’являється велика зацікавленість в обладнані, яке може працювати на альтернативному паливі. Тому ми дуже раді, що можемо запропонувати їм такі сушарки.

В Україні вже продано та встановлено вже близько 50 сушарок нашого виробництва, які успішно та стабільно працюють на твердому паливі. І відгуки лише позитивні.

– Яка продуктивність зернових сушарок та для яких культур вони підходять?

– У нас є обладнання різної продуктивності (від 5 до 60 тонн за годину), яке підходить для сушіння всіх культур. Серед наших клієнтів – як невеличкі фермерські господарства, так і  великі аграрні холдинги, елеватори та зернові термінали. Виконуємо й індивідуальні замовлення: за бажанням клієнта можемо запропонувати сушарку продуктивністю навіть 100 тонн за годину і більше.

– А як щодо гарантійного та післягарантійного обслуговування?

– Компанія «Bonfanti» має величезний досвід у виробництві та експлуатації сушарок, тож ми чудово знаємо потреби наших партнерів. Ми не лише  виготовляємо обладнання, а й виконуємо монтаж та проводимо його запуск у роботу, навчаємо персонал.

На всю продукцію надається гарантія – зазвичай 2 роки, після чого наші спеціалісти надають кваліфіковане післягарантійне обслуговування.

– Чим відзначився поточний рік для компанії «Bonfanti»?

– 2021-ий рік видався для рекордним у плані продажів, ми досягли значних успіхів. Лише в Україні було продано 30 зернових сушарок. І ми раді, що змогли допомоги нашим сільгоспвиробникам вирішити їх виробничі питання щодо сушіння зерна.

– Поділіться планами компанії на майбутнє.

– «Bonfanti» є лідером з продажу зерносушарок в Україні, і наші головні плани – завжди бути поруч з клієнтами і допомагати їм якісно зберігати врожай та отримувати прибутки. Наші сушарки постійно вдосконалюються, аби мати змогу задовольняти усі потреби сільгоспвиробників.

Христина Котович

Залишити коментар: