Новини, Це цікаво

Компанія Claas оголосила про оновлення лінійки тракторів Xerion 4WD на 2023 рік

12.03.2023

Компанія Claas оголосила про оновлення лінійки тракторів Xerion 4WD на 2023 рік, включаючи модернізацію трансмісії та покращений гідравлічний потік.
Удосконалення 2023 року будуть доступні на моделях Xerion 5000 і 4500 у конфігураціях TRAC або TRAC VC.

«Ми розробили XERION, щоб стати улюбленим вибором наших клієнтів для справжніх можливостей трактора», — каже Франс Реймерс, менеджер із виробництва тракторів Claas. «Удосконалення моделей 2023 ґрунтуються на її основних сильних сторонах і забезпечують потужність, кращий баланс у дизайні та впевненість оператора, що робить виконання важких завдань, що тривають цілий день, зручнішим, ніж будь-коли».

Трактори Xerion пропонуються в діапазоні від 435 до 530 к.с. Оновлені моделі працюють на абсолютно новому Eccom 5.5 CVT, 4-діапазонному CVT, який розроблений для кращої передачі крутного моменту та потужності двигуна для підвищення ефективності. Ці трактори можуть досягати максимальної швидкості вперед 31 миль/год на низьких обертах, що економлять паливо.
З новим Eccom 5.5 трактори також мають більший гідравлічний потік, ніж попередні моделі. Xerion має до шести задніх золотникових клапанів подвійної дії та абсолютно новий насос-роздавальний редуктор. Додаткові тандемні насоси забезпечують потік масла до 111 галонів за хвилину, призначені для роботи з інструментами з великим потоком масла, такими як широкі пневматичні сівалки.

Залишити коментар: