Новини

Компанія Fendt розширює модельний ряд кормозбиральних комбайнів

06.09.2022

Завдяки Fendt Katana 850 компанія Fendt увійшла в сегмент кормозбиральних комбайнів потужністю понад 800 к.с. Такі інновації, як удосконалений потік рослинної маси, керований вентилятор з реверсивною функцією або навіть нове 12-рядне кріплення відповідають вимогам високої продуктивності. Через десять років після випуску перших моделей Fendt Katana компанія Fendt розширює модельний ряд кормозбиральних комбайнів новим потужним поколінням.

Fendt Katana 850 оснащений 6-циліндровим рядним двигуном виробництва Liebherr. З робочим об’ємом 18 літрів він розвиває потужність у 847 к.с./623 кВт згідно з ECE R120. Двигун відповідає європейському стандарту викидів Євро-5 із селективним каталітичним відновленням (SCR) без сажевого фільтру або рециркуляції відпрацьованих газів. Це захищає двигун, зменшує необхідну потужність охолодження та споживання палива за одночасного дотримання всіх стандартів. Двигун має велику кількість масла, тому офіційний інтервал техобслуговування становить 1000 годин.

Потужний 6-циліндровий рядний двигун повністю відповідає вимогам кормозбирального комбайна за характеристиками крутного моменту і характеризується вкрай низькими витратами на обслуговування. Якщо повна потужність комбайна не потрібна, то він може працювати в економному режимі для економії палива. В економному режимі швидкість обертання подрібнювальних агрегатів залишається високою за зниженої швидкості обертання двигуна. Конструкція двигуна Fendt Katana забезпечує економне споживання палива, зокрема, в режимі часткового навантаження.

За бажанням компанія Fendt пропонує інтерфейс для датчика NIR. Це дозволить фермерам та підрядникам, серед іншого, вимірювати вміст сухої речовини рослинної маси. У разі зміни цих значень подрібнювач автоматично відрегулює довжину різання. Інтерфейс ISOBUS дозволяє використовувати різні датчики. Крім того, записані дані полегшують бухгалтерський облік підрядного підприємства.

Як і для Fendt Katana 650, розумна система повного приводу Fendt BalancedGrip також опційно доступна для Fendt Katana 850.

Fendt Katana 850 можна замовити з серпня 2022 року, а поставки розпочнуться у 2023 році.

www.fendt.com

Залишити коментар: