Новини, Техніка

Компанія «Греко Груп» спільно з партнерами провела практикум «СУШИ PRO100: все про сушіння зерна-2021»

14.09.2021

17 серпня у м. Тернопіль, Асоціація Елеваторів України спільно з Agro Marketing Agency організували вузькоспеціалізований практикум «СУШИ PRO100: все про сушіння зерна-2021».

Найкращі фахівці елеваторних підприємств, експерти з переобладнання зернових сушарок, аналітики та фахівці поділились ідеями, корисною інформацією та практичним досвідом щодо якісного сушіння зерна.

Одним із генеральних партнерів заходу виступило ТОВ «Греко Груп» – український завод-виробник, який вже понад 10 років займається виготовленням та встановленням запатентованої твердопаливної системи Greco на зернові сушарки різного типу.

Компанія «Греко Груп» спільно з партнерами провела практикум «СУШИ PRO100: все про сушіння зерна-2021»

У вступному слові директор компанії «Греко Груп» Іван Корженко озвучив мету проведення заходу.

«У цьому році нас чекав складний збір урожаю, тож наша компанія спільно з партнерами вирішила провести конференцію для обговорення важливих питань, що стосуються правильного сушіння та зберігання зерна, аби запобігти збиткам. Такий захід – це чудова нагода поспілкуватися зі спеціалістами, отримати поради від провідних експертів та обмінятися досвідом», – сказав пан Іван.

Окрім того, Іван Корженко детально розповів, як запобігти аварійним ситуаціям, що можуть виникнути при неправильній експлуатації сушарки. І, оскільки «Греко Груп» займається переобладнанням сушарок та виготовленням твердопаливних котлів,  директор компанії також закцентував увагу на правильному виборі устаткування для переобладнання сушарки на твердопаливний вид палива.

«Сьогодні майже будь-яку зернову сушарку можна переобладнати на твердопаливний вид палива. Проте, перед тим, як це робити, слід все ретельно продумати, і найголовніше – доручити цю справу спеціалістам! Команда професіоналів «Греко Груп» здійснює перемовини з клієнтами ще на початку підбору елеватора, повністю аналізує ефективність переобладнання, щоб виконати роботу якісно та надійно», – наголосив пан Іван.

Компанія «Греко Груп» спільно з партнерами провела практикум «СУШИ PRO100: все про сушіння зерна-2021»

Фахівець також додав, що обладнання, виготовлене вітчизняним виробником, має низку переваг перед імпортним. Якщо ж говорити безпосередньо про твердопаливну систему Greco, то тут слід відмітити надійність та якість конструкції самих котлів, які виготовляє завод, адже всі вони проходять ретельне дослідження і тестування. Окремо слід відзначити цілодобову сервісну підтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Про свій позитивний та плідний досвід співпраці з компанією «Греко Груп» розповів директор елеватора АК «Зелена долина» В’ячеслав Моставлюк.

«Співпраця з «Греко Груп» почалася у 2016 році. Ми одні з перших встановили теплогенератор потужністю 5 мегават. Це був наш спільний досвід, тому що в компанії ще не було ідеї будівництва пальника з 5-тимегаватним теплогенератором. Ризик себе повністю виправдав,  адже ми вирішили для себе питання економії коштів на просушку 1 тонно-процент. Тому сьогодні я можу сміливо рекомендувати цю компанію до співпраці», – зазначив В’ячеслав Моставлюк.

Наразі агрокомплекс «Зелена долина» будує нові потужності, і, враховуючи багаторічний позитивний досвід співпраці з ТОВ «Греко Груп», підбір та виготовлення обладнання для сушарок довіряють лише їм.

Наостанок, зазначимо, що твердопаливна система Greco є повністю автоматизована та не потребує додаткового залучення персоналу. Завдяки цьому сушка зерна відбувається з дотриманням відповідного температурного режиму.

Компанія «Греко Груп» спільно з партнерами провела практикум «СУШИ PRO100: все про сушіння зерна-2021»

Спеціаліст компанії ПРОМАВТОМАТИКА, Владислав Дячук, яка займається розробкою автоматизованої системи твердопаливних котлів розповів про переваги співпраці з компанією «Греко Груп».

«Ми є партнерами ТОВ «Греко Груп» доволі давно. З ними разом розвиваємося, зростаємо! Ми співпрацюємо в сфері електрики, а саме розробляємо для них автоматизовані системи управління (електричну складову системи котлів).  Тож з впевненістю можемо стверджувати, що вся електрична складова системи виконана на найвищому рівні, і компанія «Греко Груп» – це надійний український виробник, і чесний партнер. За недовгий період часу компанія досягла дуже багато і цим надихає інших».

Христина Котович

Залишити коментар: