Новини, Техніка

Компанія «Хімтест Україна +»: «Успіх залежить від правильно підібраного обладнання»

19.10.2021

Компанія «Хімтест Україна+» вже понад 10 років займається продажем та виготовленням якісного медичного та лабораторного обладнання. Компанія надає якісні консультації щодо підбору техніки, а також пропонує широку лінійку обладнання для різних задач: вимірювання вологості зерна, якості ґрунту, визначення вмісту пестицидів, аналізу на важкі метали тощо. За досить короткий термін підприємству вдалося сформувати унікальну базу постачальників лабораторного обладнання в Україну.

Детальніше про переваги продукції компанії ми поспілкувалися з її керівником Володимиром Івановичем Мосейчуком.

Компанія «Хімтест Україна +»: «Успіх залежить від правильно підібраного обладнання»

– Пане Володимире, у вас великий асортимент продукції, а що саме пропонуєте для агросектору?

– Наше підприємство постачає обладнання, здатне якісно здійснити лабораторний аналіз та отримати точні результати. Ми пропонуємо широку лінійку продукції, починаючи з найпростіших аналізаторів зерна, обладнання для молочних лабораторій до техніки для вимірювання важких металів, що присутні в ґрунті і продуктах харчування (це спектрометри та хроматографи, які мають різні конфігурації й варіанти виконання). Сьогодні виготовляються різні моделі хроматографів, котрі використовуються на виробництві та в лабораторних умовах. Наша команда готова запропонувати обладнання високої якості, яке гарантує точні результати вимірювань. У нас є великий досвід постачання лабораторного обладнання для великих підприємств. Якщо ж говорити про малий сегмент, то для фермерських господарств компанія Хімтест Україна+ також пропонує вологоміри, пробовідбірники зерна, експрес-аналізатори зерна.

– На що в першу чергу потрібно звертати увагу при виборі лабораторного обладнання, та які методи досліджень допоможуть контролювати якість с/г продукції?

– При підборі якісного лабораторного обладнання слід неабияку увагу приділити виробнику: правильне та надійне обладнання повинне мати усі сертифікати, які підтверджують його якість, адже без надійного обладнання неможливо здійснити точний аналіз.

Компанія «Хімтест Україна +»: «Успіх залежить від правильно підібраного обладнання»

Якщо говорити про контроль якості сільськогосподарської продукції  то важливим є аналіз на наявність пестицидів в ґрунті та  сільськогосподарської продукції

– Для аналізу різних груп пестицидів хлорорганічних, азот- і фосфоровмісних, синтетичних піретроїдів тощо  переважно застосовується метод газової хроматографіі. Газові хроматографи для аналізу пестицидів, які пропонує «Хімтест Україна+”, комплектуються такими детекторами: електрон-захватним, термоіонним, полум’яно-фотометричним, мас-спектрометричним.

Дуже  важливим є  аналіз сільськогосподарської продукції    на наявність мікотоксинів. Мікотоксіни – це токсини, що виробляються мікроскопічними пліснявими грибами. Вони можуть викликати як гостре отруєння, так і призвести до хронічних захворювань, таких як імунодефіцит і онкологія. Для аналізу сільськогосподарської продукції на вміст мікотоксинів широко застосовується метод високоефективної рідинної хроматографії. Компанія «Хімтест Україна+» пропонує рідинні хроматографи для визначення мікотоксинів, які комплектуються якісними флуорометричними детекторами, чутливими до цих речовин.

Компанія «Хімтест Україна +»: «Успіх залежить від правильно підібраного обладнання»

– Чому при покупці обладнання слід звертатись саме до «Хімтест Україна+»? Назвіть основні переваги.

– Наші кваліфіковані спеціалісти підберуть лабораторне обладнання відповідно до бюджету і потреб, та нададуть якісну консультацію. У нас є широкий вибір обладнання на будь-який бюджет: ми підберемо максимально оптимальний варіант надійного обладнання саме на ту суму, на яку ви розраховуєте. Також варто відзначити високопрофесійне гарантійне та післягарантійне обслуговування, яке надає сервісно-інженерна команда нашої компанії. І це далеко не все!

Тож звертайтеся і переконайтеся самі!

Залишити коментар: