Новини

Компанія New Holland Agriculture отримала срібну медаль виставки AGRITECHNICA 2022

23.12.2021
Компанія New Holland Agriculture отримала срібну медаль виставки AGRITECHNICA 2022 – «Innovation Award AGRITECHNICA» за нову систему автоматизації рівномірного розподілу пожнивних решток за зернозбиральним комбайном.
Про це повідомила пресслужба компанії.
OptiSpread Automation – це нова система автоматизації розкидача комбайна, що використовує 2D-радари для отримання точної картини розподілу пожнивних залишків за комбайном. Радари визначають положення та швидкість частинок, що летять, безпосередньо перед тим, як вони досягають землі, щоб забезпечити справжню модель розкидання. Для досягнення високої точності більше не потрібно вводити дані про вітер, вологу або характеристики частинок. Двовимірні радарні датчики передають дані на ротори з гідравлічним приводом, які подають матеріал, і швидкість їх обертання збільшується або зменшується, поки картина розподілу знову не відповідатиме номінальній.
В інноваційне рішення також закладено запатентований алгоритм замкнутого циклу, який безперервно змінює налаштування системи OptiSpread, щоб забезпечити рівномірне розподілення залишків за комбайном без втручання оператора. Оператор може зосередитися на процесі збирання врожаю та бути впевненим у рівномірному покриттю поля пожнивними рештками, навіть за мінливих умов.
Рівномірне розподілення залишків, яке досягається за допомогою нової системи автоматизації OptiSpread Automation, забезпечує найкращі умови ґрунту для наступної культури: рівне посівне ложе сприяє рівномірному проростанню посівів і насіння бур’янів, що дає змогу зменшувати внесення добрив і ефективно використовувати гербіциди. Це підвищує врожайність наступної культури та збільшує прибутковість аграрія.
Рівномірно вкрите пожнивними рештками поле також має екологічні переваги: зменшує ризик ерозії, вимагає менше обробітку ґрунту, зменшуючи ущільнення землі, споживання пального та викиди CO2 на гектар сільськогосподарських угідь.

Залишити коментар: