Новини

Компанія Väderstad презентувала нову зернову сівалку

09.11.2021

Компанія Väderstad, одна з світових виробників ґрунтообробної та посівної техніки та сівалок точного висіву, з гордістю презентувала новий модельний ряд зернових сівалок Inspire – для забезпечення чудових результатів сівби в сегменті 12-метрових сівалок. Нова сівалка Väderstad Inspire 1200C/S розроблена з поєднанням високої продуктивності та надзвичайної точності висіву, повідомляє пресслужба компанії.

Нова сівалка Väderstad Inspire 1200C/S створена для аграріїв, яким потрібна техніка з високою продуктивністю. Сівалка компактна як для використання в роботі в полі так і при транспортуванні, модель сівалки Inspire 1200C з можливістю одночасного внесення добрив має один із найбільших бункерів у своєму класі, –  розповідає Бйорн Жаенссон, комерційний продакт менеджер компанії Väderstad.

Серцем Inspire є чутлива система дводискових сошників. Сівалка має чудову здатність адаптуватися до будь-яких нерівностей поверхні поля, завдяки чому задана глибина висіву завжди залишається стабільною. Як результат –  вражаюче розміщення насіння на задану глибину та рівномірне проростання сходів культури по всьому полю.

Прем’єра зернової сівалки Inspire 1200C/S виробництва компанії Väderstad  відбудеться на міжнародній виставці Agritechnica у лютому 2022 року. Машина буде доступна для замовлення  в кінці 2022 року.

Залишити коментар: