Новини, Техніка

Lehner представить електричну пневмосівалку шириною до 12 метрів

14.07.2020

Німецька компанія Lehner Maschinenbau GmbH найближчим часом представить на українському ринку нову 12-вольтну електричну пневматичну сівалку Vento 16 робочою шириною до 12 м.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компактна сівалка Vento 16 призначена для сівби трави, трав’яних сумішей, сидератів, проміжних культур, а також внесення мікродобрив і протислизневих гранул.

Раніше електричні сівалки могли працювати зі шириною всього 4 метри, а далі аграріям доводилося переходити на гідравлічні або карданні сівалки, які значно дорожчі. Тепер ця проблема вирішена, оскільки сівалка Vento 16 має робочу ширину до 12 метрів і працює незалежно від гідравліки або кардана (ВВП).

Сівалка живиться від акумулятора трактора (12 вольт) і вносить матеріал через 8 або 16 пневмошлангів з високим ступенем точності та дозування. Основні елементи (дозатор, котушки, шланги) є швидкознімними.

Сівалка обладнана:

  • мішалкою зі сигналізатором спорожнення бункера;
  • 12-вольтним компресором високої потужності;
  • блоком управління з графічним дисплеєм 3,3 дюйма та російськомовним меню і інтерфейсом;
  • надміцними висівними котушками;
  • дозувальним валиком зі спецпокриттям;
  • бункерами місткістю 120, 230 і 500 л.

Vento 16 має кращу продуктивність серед усіх електричних сівалок у своєму класі. Ця сівалка може висівати траву та трав’яні суміші – до 40 кг/га, а зернові – до 120 кг/га. До цього на ринку межею можливостей були показники: трава – 10-12 кг/га, зернові – 20-30 кг/га.

Сівалка легко монтується на будь-яке ґрунтообробне знаряддя, що дозволяє виконувати кілька агротехнічних операцій за один хід.

Найближчим часом нова сівалка Vento буде представлена ​​на всіх аграрних форумах, ярмарках і виставках в Україні, Казахстані, Росії та Білорусі.

Залишити коментар: