Новини

Long Life долота – після 1000 га без зношення

29.11.2022

Зернова компанія «ХОРС» працює в Черкаській області та має біля 13 тис. га орних земель. Компанія займається рослинництвом та вирощує такі культури як кукурудза, соняшник, пшениця, гречка, просо та ріпак. В своїй роботі на підприємстві використовують як плуги, так і глибокорозпушувачі чи дисколапові агрегати. Минулого року перед компанією постала задача придбання агрегату для основного обробітку ґрунту, а саме глибокорозпушувача. Всі придбання сільгосп техніки компанією проходять тільки в умовах випробувань та демонстрації роботи різних моделей та виробників техніки.

Long Life долота - після 1000 га без зношення

«У випробуваннях на даному полі участь брали три відомих виробники техніки, в тому числі BEDNAR. За результатами демонстрацій ми зупинили свій вибір на глибокорозпушувачі TERRALAND TN4000М7R – розповідає Віктор Чернушенко, головний інженер компанії. – Спочатку даний агрегат був оснащений долотами 80 мм, що відпрацювали приблизно 700-800 га. Після чого ми прийняли рішення обладнати глибокорозпушувач долотами Long Life шириною 40 мм і довжиною 400 мм. Наразі напрацювання цих доліт складає 1050 га. Як бачимо долота майже нові. По ширині так і залишилися, а по довжині зменшилися буквально на декілька міліметрів. Такий результат нас абсолютно влаштовує.»

Long Life долота - після 1000 га без зношення

Глибокорозпушувачі TERRALAND моделі TN4000M7R мають 4м ширину захвату та 7 робочих стійок Active-Mix для якісного розпушування ґрунту на глибину до 55 см. Даний глибокорозпушувач в господарстві працює в основному на глибину 40 см та агрегатується з трактором Massey Ferguson 8737S потужністю 340 к.с. Тандем техніки працює зі швидкість 10 км/год, при цьому витрата палива складає до 14 л/га. За таких умов продуктивність складає до 70 га на добу.

Long Life долота - після 1000 га без зношення

«Питань до самого агрегату чи дилера у нас немає. В принципі у глибокорозпушувачу особливо нічому ламатися, тільки що розхідники. У нас був тільки один випадок з підшипником в котку. Дилер по гарантії без проблем поміняв і працюємо далі. Все добре!» – резюмував головний інженер підприємства.

Long Life долота - після 1000 га без зношення

Залишити коментар: