Новини

«Лозівські машини»: час готувати техніку до осені

26.06.2020

«Лозівські машини» допомагають фермерам ефективно і вчасно підготуватися до майбутнього аграрного сезону. Адже до гарячої осінньої пори слід оновити парк техніки заздалегідь.

Для осінніх польових робіт українські та європейські господарства успішно застосовують важкі дискові борони ДУКАТ GOLD.

Машина створена для роботи по залишках просапних крупностеблевих культур, таких як кукурудза і соняшник. Всього за один прохід агрегат швидко і якісно виконує передпосівну підготовку ґрунту навіть по неораному полю без забивання робочих органів. А чудове копіювання нерівностей поля забезпечує рівномірний обробіток на складних рельєфах.

Високу продуктивність борони підтверджує Андрій Воронкін, власник агрофірми «Колос» в Близнюківському районі Харківської області. У його господарстві за допомогою ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів обробляли поля під посів соняшнику.

«Ми на власному досвіді переконалися в результативності застосування важкої дискової борони. Нас порадували відмінні результати, агрегат добре вирівнює поле і швидко перебиває всі пожнивні залишки, перемішуючи їх з ґрунтом. Машина відпрацювала без зауважень, нас абсолютно влаштовує, що вона вимагає мінімального обслуговування. Цієї осені будемо використовувати тільки ДУКАТ GOLD ».

Позитивними відгуками діляться і інші аграрії, які брали ДУКАТ GOLD для роботи по стерні після збирання зернових і кукурудзи. Вони відзначають практичність і високу продуктивність борони (витрата палива становить близько 5-7,5 л/га), а також відмінну якість обробітку ґрунту на щільних, піщаних і перезволожених ґрунтах.

Диски збільшеного діаметру (724 мм) дозволяють знаряддю працювати на глибину до 20 см, витримуючи навантаження в 260 кг. А Х-подібна форма розташування дисків повністю виключає відведення агрегату в бік при роботі на великій глибині. Підшипникові вузли, робочі органи і шарніри рам ДУКАТ GOLD не містять точок змазки, і агрегат практично не вимагає обслуговування. Для зручності аграріїв агрегат комплектується п’ятьма видами котків для різних ґрунтів.

В умовах щорічного зростання посівних площ з просапними культурами важкі дискові борони стають все більш актуальними серед фермерів.

Залишити коментар: