Новини

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» прийняли участь у 100 агроподіях: підсумки 2017 року

15.12.2017

2017 року «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» поставили перед собою мету – взяти участь у 100 агроподіях: Днях поля, демо-показах, виставках. І досягнули цієї мети 22 листопада, коли продемонстрували в Узбекистані енергоефективні агрегати на міжнародній виставці сільського господарства «UzAgroExpo-2017», яка стала 100-ю подією на рахунку «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН».

Протягом року «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» демонстрували сучасну агротехніку на всіх значущих подіях галузі. Серед них – виставки світового масштабу, власні демонстраційні тури і Дні поля, на яких аграрії переконувалися, що агрегати «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» забезпечують якісний землеобробіток.

У рамках марафону #lozovamachinery100 «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ»:

– відвідали понад 15 країн, зокрема – Болгарію, Польщу, Німеччину, Казахстан, Латвію, Литву, Сербію, Румунію, Словаччину, Угорщину, Словенію, Чехію, Молдову, Албанію, Узбекистан та інші;

– провели більше 15 власних демо-показів для українських аграріїв і взяли участь у більш ніж 20 Днях поля на території України;

– провели власний ДЕНЬ ПОЛЯ «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ-2017», який відвідали понад 700 осіб, включаючи делегації аграріїв із країн Євросоюзу;

– взяли участь у наймасштабнішій агропромисловій виставці світу – «Agritechnica-2017» (м.Ганновер, Німеччина), за підсумками якої підписані 10 дилерських угод, 3 із яких з дистриб’юторськими компаніями Німеччини;

– представили вітчизняним і зарубіжним аграріям 8 новинок року – дискову борону «Дукат-6», важку дискову борону «Дукат GOLD», важкі зубові борони «Ліра XL» та шлейф-борони «Ларі», ротаційну борону «Дінар», двовісний причіп « ALBION-26»;

– провели понад 1000 переговорів з дилерами та аграріями;

– уклали понад 200 партнерських угод.

«Підсумувавши результати участі у 100 агроподіях, варто сказати, що ми розширили географію поставок – тепер, крім внутрішнього ринку і країн СНД, Прибалтики, Східної Європи, ми відкриваємо можливості для входу на ринки країн Центральної та Південної Європи, Південної Америки та Австралії. А також починаємо просування та продаж в одній з агропромислових країн світу – Німеччині», – розповідає Віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

 

«За підсумками року ми розраховуємо на збільшення показників росту обсягів продажів на 15-20% у порівнянні з 2016 роком. Спостерігається зростання продажів у Болгарії, Литві, Молдові, Узбекистані, Естонії та інших країнах Європи, Прибалтики та СНД. Наприклад, рівень продажів в Узбекистані зріс у два рази», – зазначає Віце-президент з маркетингу та продажу.

Збільшенню обсягів продажів сприяє розширення номенклатури надійної і якісної техніки «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», а також ефективна стратегія просування. Так, один з найважливіших етапів року для «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» – це освоєння новинок, які успішно пройшли всі цикли весняних і осінніх випробувань на полях у різних куточках України – важка дискова борона «Дукат GOLD» і важка зубова борона «Ліра XL». До того ж, у квітні 2017 року запустили в серійне виробництво ротаційну борону «Дінар» з шириною захвату 6,4 м. А в другій декаді жовтня «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» випустили перші універсальні трейлери «ALBION-26» Англійської лінійки, серійне виробництво яких планують запустити в першому кварталі 2018 року.

Правильно обрана стратегія просування «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» на світовий ринок, завдяки демонстраційному туру країнами Європи і СНД, привела до успішного розширення географії поставок, за підсумками якої «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» 2018 року планують наростити обсяги експорту.

«Якщо говорити про плани на наступний рік, то ми маємо намір збільшити частку експорту «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» з 20% до 35-40%», – резюмує Роман Гіршфельд.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – українська компанія, яка успішно представляє вітчизняне сільгоспмашинобудування на світовому ринку, пропонуючи аграріям інноваційну високоякісну сільгосптехніку.

Прес-служба ІГ УПЕК

https://youtu.be/E0PIfyjI0Dg