Новини

«Лозівські машини» взяли участь у Битві агротитанів під Полтавою

31.08.2020

Техніка «Лозівських машин» показала відмінний результат на виставці-демонстрації – Битві Агротитатнів, яка проходила 27 серпня в Полтавській області.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Під час польових демонстрацій відвідувачі і учасники заходу ознайомилися з короткою дисковою бороною ДУКАТ з шириною захвату 6 метрів.

Змагаючись зі світовими брендами, борона пройшла по стерні ранніх зернових культур висотою близько 15 см, легко витримавши задану глибину 8-10 см. Всього лише після одного проходу ДУКАТ залишив ідеальний агрофон з рівним посівним ложем, якісно закривши пожнивні залишки і перемішавши їх з ґрунтом.

Додатковим випробуванням для машини став перезволожений ґрунт, з яким ДУКАТ відмінно впорався, відпрацювавши без забивання робочих органів. Завдяки вдалим конструкторським рішенням, зокрема ресорній 3D-стійці, самоочищення дисків відбувається в процесі роботи, що дозволяє ефективно обробляти будь-які ґрунти, включаючи в’язкі, пересушені і кам’янисті.

ДУКАТ викликав великий інтерес у аграріїв і потенційних клієнтів. Оптимальне поєднання високої якості і продуктивності, необслуговуваність і універсальність роблять агрегат лідером у своєму сегменті.

Додатковий плюс для фермерства – це можливість отримати 25-% державну компенсацію, якій підлягає вся продукція «Лозівських машин».

Залишити коментар: