Новини

Massey Ferguson зробив ряд оновлень для серії тракторів 6S

07.09.2021
Зовнішньо схожа на трактори серій 8S, 5S та 7S, нова п’ятимодельна серія 6S Massey Ferguson здобула ряд оновлень, повідомляє пресслужба Massey Ferguson.
Максимальну потужність в серії досягає модель MF 6S.180, яка генерує до 200 к.с.

Нова серія розроблена для того, щоб замінити 6700S. Нові 4-циліндрові двигуни забезпечують потужність і крутний момент більше, ніж 6-циліндрові. При цьому трактори мають всі переваги менших моделей: колісна база 2,67 м і радіус повороту 4,75 м.

Керування, як і у машин серії 8S, представлене новим Multipad та яскравішим і чіткішим 9-дюймовим терміналом з сенсорним екраном Datatronic 5. Рівень шуму в кабіні становить 70 дБ, крім того кабіна оснащена новою системою кондиціонування повітря.
Сидіння у стандартній комплектації шкіряне з пневматичною підвіскою та підігрівом, оснащене системою амортизації, яка автоматично реагує на удари. Додатковим покращенням комфорту є опційна механічна або активна механічна підвіска кабіни, а також опція підвісної передньої осі.
У версіях Exclusive та Effective є новий підлокітник, прикріплений до сидіння. На ньому можливе управління двигуном, трансмісією, гідравлікою, зчіпним механізмом та валом відбору потужності, а також є вимикачі для радіо та телефону.
Для всіх моделей є вибір трансмісій, серед яких: Dyna-VT Super Eco або Dyna-6 Super-Eco, напівпотужний перемикач з AutoDrive. Нова версія Super Eco для Dyna-VT зменшує витрату палива, досягаючи швидкості 40 км/год при 1450 об/хв.
Вантажопідйомність задньої навіски становить до 9,6 т, а потік гідравліки — 110 л/хв. Для тих, кому потрібен більший потік, виробник пропонує модель Dyna-6 зі швидкістю потоку 150 л/хв або Dyna-VT — 190 л/хв.
Інші варіанти включають механічну або активну механічну підвіску кабіни та підвісну передню вісь. Моделі 6S.165 та 6S.180 можуть бути укомплектовані шинами Michelin VF650/60R42.

Залишити коментар: