Новини, Техніка

Металева цистерна чи гнучкий резервуар? Найкраще рішення – інноваційний гнучкий резервуар ГідроБак

11.08.2022

Металева цистерна чи гнучкий резервуар? Найкраще рішення – інноваційний гнучкий резервуар ГідроБак

Сьогодні високі результати у будь-якій справі досягаються за допомогою інноваційних технологій, які підвищують конкурентоспроможність та ефективність бізнесу. Час рухається вперед і ми повинні встигати за ним, ясно уявляючи цілі своїх дій і впроваджуючи нові можливості, пропоновані прогресивними компаніями, такими, наприклад, як Gidrobak.

Безперечно, старі надійні металеві цистерни міцно засіли у свідомості як найміцніші, проте, якщо змінити кут зору і вникнути в нові розробки, то, несподівано для себе, можна кардинально змінити думку.

Давайте розглянемо уважніше еластичний резервуар з армованої полімерної тканини та порівняємо переваги й недоліки з металевим «побратимом».

Металева цистерна і гнучкий бак служать для тих самих цілей: зберігання і транспортування води, ПММ, рідких добрив (КАС і ЖКП). Масштаби цистерни звісно вражають і дозволяють не сумніватися в захищеності рідини, що знаходиться у ній. Але! Малогабаритний у складеному вигляді гнучкий резервуар може «роздутися» до небачених розмірів та міцно зберігати рідину протягом тривалого часу. А тепер згадаємо про корозію металу. Цей процес значно скорочує термін служби цистерни, тим більше якщо в ній не просто вода, а добрива. Тож 1:0 на користь гнучкого резервуару для КАС.

Ще один важливий момент – вартість еластичного бака значно нижча за цистерну. Тому – 2:0.

Щодо транспортування, то для цистерни необхідно наймати вантажний транспорт з додатковими витратами, а резервуар доставить будь-яка кур’єрська служба. Отже, 3:0.

Металева цистерна чи гнучкий резервуар? Найкраще рішення – інноваційний гнучкий резервуар ГідроБак

Для установки цистерни потрібні робочі та час, а для гнучкого бака кілька людей і 15 хвилин часу. 4:0! І найголовніше, для чого ми, власне кажучи, і купуємо бак – зберігання: наприклад, рідкі мінеральні добрива протягом року у металевій цистерні призведуть до її непридатності. А це витрати та невиконані завдання. Резервуар ГідроБак стійкий до агресивних середовищ. І при цьому, компанія-виробник дає 5 років гарантії та 10 років експлуатації.

Отже, підіб’ємо підсумки! Для ефективного вирішення багатьох завдань потрібні інноваційні рішення. Гнучкі резервуари для рідин, без перебільшення, дадуть нове життя промисловості та сільському господарству.

Нагадаємо переваги гнучких резервуарів:

  • адекватна вартість;
  • транспортабельність;
  • простота встановлення;
  • стійкість до агресивних середовищ.

Якщо у вас залишилися сумніви, телефонуйте і наші професіонали докладно розкажуть про вироблені резервуари і допоможуть на сучасному рівні вирішити ваші проблеми і досягти результатів, тел. 096-366-83-31, www.gidrobak.com.

Металева цистерна чи гнучкий резервуар? Найкраще рішення – інноваційний гнучкий резервуар ГідроБак

Залишити коментар: