Новини

Мінагрополітики підписало Меморандум про співробітництво у сфері сільського господарства

14.06.2022

13 червня 2022 року у режимі відеоконференції відбулась зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського з його колегою, Міністром сільського господарства США, Томасом Джеймсом Вілсеком, під час якої підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Сполучених Штатів Америки щодо співробітництва у сфері сільського господарства.

Повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Сторони прагнуть зміцнити співпрацю в аграрному та продовольчому секторах, побудувати міцне стратегічне партнерство для вирішення питань продовольчої безпеки. Для реалізації цих цілей Сторони домовилися співпрацювати та здійснювати обмін інформацією у галузі рослинництва і тваринництва, включаючи сільськогосподарську статистику, обмін даними про кліматичні умови для підвищення продуктивності, а також інформувати про потреби продовольчої безпеки та надавати підтримку в умовах обмежених ресурсів і перебоях в ланцюгах постачання.

Мінагрополітики підписало Меморандум про співробітництво у сфері сільського господарства

В рамках Меморанудму планується відновити програму Міністерства сільського господарства США «The Cochran Fellowship Program» в Україні. Також Меморандум сприятиме поліпшенню комунікації з питань двосторонньої торгівлі.

Микола Сольський висловив вдячність Томасу Дж. Вілсеку за підтримку України у важкі часи російської агресії та співпрацю, яка і відобразилась у Меморандумі.

Також Сторони обговорили перетворення агропродовольчих систем на тлі війни в Україні. Микола Сольський ознайомив колегу із США про актуальну ситуацію в аграрному секторі України та можливості експортного потенціалу української аграрної продукції.

Залишити коментар: