Новини

МХП у топ-25 роботодавців України відкритих для молоді

23.02.2023

Компанія МХП увійшла до рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Результати рейтингу були оголошені під час щорічного форуму для HR-спеціалістів HR-POINT 2023. Журі рейтингу, до якого входять експерти HR-галузі, високо оцінили зусилля команди МХП у наданні молоді можливостей для навчання, розвитку, працевлаштування  та кар’єрного зростання.

МХП, як великий роботодавець, зацікавлений у стратегічному розвитку кадрового потенціалу і на локальному і на національному рівнях. Компанія щороку інвестує ресурси у навчання молодих спеціалістів. Одним з напрямів діяльності в цьому контексті є програма МХП з дуального навчання, яка поєднує теоретичне навчання студентів у закладах освіти із навчанням на робочих місцях.

Підприємства компанії в різних регіонах України систематично взаємодіють з навчальними закладами з метою пошуку та реалізації найефективніших форматів співпраці. Станом на початок 2023 року МХП співпрацює з 19 навчальними закладами, зокрема у Київський, Вінницький, Черкаський, Дніпропетровський та інших областях. До програм дуальної форми здобуття освіти МХП долучаються сотні студентів, які беруть участь у десятках активностях, зокрема, онлайн та офлайн зустрічей, воркшопів, семінарів, виробничих екскурсій. Таким чином молоді фахівці отримують можливість здобувати необхідні практичні навички під час навчання за низкою спеціальностей, наприклад: харчових технологій, ветеринарної медицини, технології виробництва та переробки продукції тваринництва, галузеве машинобудування та інші.

За підсумками проходження програми учасники отримують можливість працевлаштування на підприємства, які є частиною однієї з найбільших і найсучасніших компаній країни.

Джерело:УКАБ

Залишити коментар: