Новини

На Херсонщині стартував збір врожаю зернових культур

29.06.2021

Питання підготовки агропромислового комплексу області до збирання врожаю ранніх зернових та заходів пожежного захисту у 2021 році обговорили під час селекторної наради, пише Херсонська ОДА.

Як доповів заступник голови облдержадміністрації Едуард Науменко, Херсонська область є однією з провідних за обсягами виробництва зерна в Україні, тож проведення комплексу збиральних робіт та підготовка до посіву під урожай 2022 року вимагає великої уваги.
«Сільгосптоваровиробниками області вже проведено комплекс агротехнічних заходів, спрямованих на отримання запланованого урожаю високих кондицій. Втім погодні умови внесли свої корективи до початку збору врожаю. Тому особливу увагу необхідно приділяти своєчасному обмолоту зерна у стислі строки. Наразі Херсонщина одна із перших в Україні, де вже розпочато збір врожаю зернових культур. На сьогодні зібрано 88, 8 тис. тонн ячменю з площі 27,1 тис. га», – розповів Едуард Науменко.

За словами в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку та зрошення ОДА Маргарити Степанової, до збирання ранніх зернових культур підлягає 723,18 тис. га, у тому числі озимих зернових на площі 613,23 тис. га та ярих зернових і зернобобових на площі 109,95 тис. га.

У період зернозбиральної компанії різко зростає ймовірність загорання лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Тому особливу увагу необхідно звернути на дотримання правил техніки безпеки.

Залишити коментар: