Новини

На Львівщині збудують хлібопекарський завод

29.08.2022
Уперше за 50 років: на Львівщині збудують хлібопекарський комплекс.
“Ми заклали капсулу у фундамент нового хлібопекарського заводу. Це, до слова, ще й перший об’єкт такого масштабу, який будують на території області в умовах повномасштабної війни. Згідно з новими вимогами, які набули чинності в Україні, у заводі буде бомбосховище для працівників”,- повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький
У комплекс інвестують 20 мільйонів євро. Цей завод частково збудують з потужностей, які перевезли з Харківщини. Дякую інвесторам, які мають довіру та впевненість у Львівщині.
Роботу отримають 500 вимушених переселенців з Харкова та 2500 місцевих жителів. Запуск діяльності планують вже у квітні 2023 року! Окрім заводу, відкриють пекарні, де одразу ж продаватимуть продукцію.
На добу вироблятимуть 150 тонн хлібних виробів. Використовуватимуть різні технологічні стадії випікання, що дозволить заморожувати продукцію з використанням роботизованого логістичного центру з надсучасним компресорним обладнанням. Відтак, не втрачаючи якість, зможуть постачати продукцію всій Україні та працювати на експорт.

Залишити коментар: