Дні поля

На Міжнародному Дні поля «Лозівські машини» показали інноваційну техніку вітчизняного виробництва

09.08.2018

26 липня на Харківщині вже вчетверте День поля від «Лозівських машин» зібрав фахівців аграрної галузі з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Полтавської, Сумської та інших областей України, а також аграріїв з країн Прибалтики та Європи. Понад 700 аграріїв мали змогу побачити повну лінійку ґрунтообробної та посівної техніки вітчизняного машинобудівника і на практиці переконатися в її ефективності та надійності. 

«Дукат» економить до 30% палива

Вочевидь, організатори домовилися із погодою, і дощ, що заливав поля напередодні, дозволив провести всі покази. Чи то техніка настільки якісна, що паше за будь-яких погодних умов. Окрім техніки, що вже добре себе зарекомендувала, в роботі були представлені й оновлені агрегати. Такі, наприклад, як «Дукат GOLD-6», який є продовженням лінійки важких дискових борін і не має світових аналогів за своїми параметрами. «Міцні робочі органи «Дукат GOLD-6» витримують більше навантаження, агрегат демонструє рівномірне перемішування ґрунту і рослинних залишків як на мінімальну глибину (5 см), так і максимальну (20 см)», – розповів завідувач науково-дослідного відділу Наукового інституту інноваційних технологій Миколаївського національного аграрного університету (МНАУ) Микола Карпенко. Незважаючи на велику кількість органічної маси, робочі органи не забиваються. І ці інновації дозволяють техніці успішно конкурувати з такими визнаними лідерами як Lemken, Väderstad та інші. За словами науковця, на Дні Поля МНАУ «у дуелі» між новинкою від «Лозівських машин» і аналоговим важковаговиком Amazone, дискова борона «Дукат GOLD-6» показала себе гідно, не поступаючись за результативністю і надійністю світовому аналогу.

Варто зазначити, що з 2018 року у всій лінійці дискових борін «Дукат» – як коротких лущильників, так і важких агрегатів – реалізована система змінних катків. Залежно від умов експлуатації, типу землеробства і кліматичної зони аграрії можуть вибрати з п’яти модифікацій необхідний тип комплектації – зубчастий, гумовий, тарільчастий, П-подібний або стандартний прутково-клітковий каток.

Принагідно варто нагадати, що вся лінійка продукції «Лозівських машин» бере участь у державній програмі 25% компенсації коштів, що дає змогу фермерам суттєво зекономити, оновлюючи машинно-тракторний парк. До того ж, техніка дозволяє ще й зекономити на паливі. Наприклад, дискова борона «Дукат» має продуктивність в 1,5 рази більшу в порівнянні з іншими боронами, добре працює на високих швидкостях – до 20 км/год і економить до 30% палива.

Інновації від лозівських машинобудівників

Показали у роботі й оновлені, удосконалені глибокорозпушувачі «Гульден» і «Франк», які відтепер можуть бути оснащені опорними колесами і зносостійкими робочими органами HARD-SHELLтм. А культиватори «Шилінг» віднині укомплектовують гумовими опорними колесами, що підвищило прохідність агрегатів та їхню надійність.

Також зазнала змін конструкція посівного комплексу «Злотник». Сьогодні агрегат доступний з електроприводом висівних апаратів, гідроприводом вентилятора і системою швидкого розвантаження. Нова комплектація дозволяє агрегатуватися з сучасними тракторами, мінімізувати простої техніки та керувати процесом висіву на найвищому рівні, тим самим підвищивши врожайність завдяки автоматизованому управлінні процесом точного висіву.

Модифікований двовісний трейлер Albion-26 також показав гарний приклад інноваційного формату техніки вітчизняного виробника. Агрегат доповнений вивантажним шнеком і надставними бортами, що дозволяє використовувати трейлер як самоскидний напівпричіп і як потужний перевантажувач. Трейлер здатний вивантажити 20 т вантажу за 2,5 хвилини, що знижує витрати на вантажоперевезення і витрати часу на вантажно-розвантажувальні операції, а також збільшує обороти переміщуваних вантажів і гарантує безпеку вантажоперевезень.

Лозівські машинобудівники продовжують працювати над розширенням «Англійської лінійки» трейлерів і планують незабаром представити унікальну новинку – комбінований багатофункціональний причіп-зерноперевантажувач.

Віталій Орлов, керівник сільськогосподарського підприємства «Гарант», на полях якого проводився День поля, вже 20 років добре знайомий із технікою від «Лозівських машин». Перший агрегат – зубову пружинну борону «Ліра» – підприємство придбало ще 20 років тому. Вона взагалі була першою в Україні, і дуже добре себе зарекомендувала. За словами керівника, борона дуже продуктивна, компактна, швидко складається, розкладається, не потрібно помічників, один механізатор справляється. І досі вона на ринку і успішно продається і працює по всій Україні.

«Два роки тому ми отримали експериментальний зразок новинки від «Лозівських машин» – шлейфову борону «Ларі». Вона тільки цього року з’являється у продажі, а у нас уже встигла торік обробити більше тисячі гектарів, а цьогоріч вже 1200 га. І я її дуже раджу колегам-аграріям. З останніх наших придбань – торік купили два глибокорозпушувачі «Гульден», ще взяли дискову борону «Дукат» шестиметрову на додачу до двох п’ятиметрових. Техніка від «Лозівських машин» дуже популярна серед місцевих аграріїв – тільки минулого року 12 з моїх колег-аграріїв купили собі «Дукат», тож тепер мало не в кожному господарстві є і зубова борона, і дискова борона «Дукат», – розповідає пан Віталій.

Техніка «Лозівських машин» вийшла на ринки Німеччини, Чехії, Хорватії, Грузії та Вірменії

Зростанню обсягів виробництва і продажів сприяє і розширення лінійок продукції, яка відповідає потребам аграріїв. Уже цього року підприємство планує представити споживачу важкі дискові борони «Дукат GOLD» на 4 і 6 м, триметровий глибокорозпушувач «Франк-3», восьмиметровий середній культиватор, також у планах освоєння та випуск серії оборотних плугів.

Техніка «Лозівських машин» стає популярною не лише в Україні. Закордонні споживачі також потребують наших машин – техніку експортують у понад 20 країн світу. За словами Романа Гіршфельда, віце-президента ІГ УПЕК, найбільшим попитом за кордоном користуються короткі дискові борони-лущильники «Дукат» та лінійка зубових пружинних борін «Ліра». Також зростає попит на культиватори, глибокорозпушувачі та сівалки. І компанія планує збільшити частку експорту у загальному обсязі продажів до 35-40%.

Цей День поля «Лозівських машин» став свого роду екватором демонстраційного туру «Greentour», в рамках якого відвідали 10 країн світу зі запланованих двадцяти. Завдяки цьому демо-туру компанія успішно вийшла на нові ринки – Німеччини, Чехії, Хорватії, Грузії та Вірменії. Попереду – ще 10 країн і підкорення нових материків.

У червні представники «Лозівських машин» побували в Канаді, на одній із найбільших виставок – Canadas Farm Progress Show, де побачили величезну зацікавленість канадських фермерів до української техніки. А 11-13 вересня «Лозівські машини» стануть єдиною українською компанією, яка продемонструє досягнення українського сільгоспмашинобудування на найбільшій виставці північноамериканського континенту – Canada’s Outdoor Farm Show.

«Для нас це можливість розширити експортний потенціал з подальшою перспективою постачати техніку в інші країни Північної Америки, – анонсує Роман Гіршфельд. – Адже ми продовжуємо зберігати лідерство на ринку перевірених і ефективних рішень, і з кожним роком все більше аграріїв переконуються, що з «Лозівськими машинами» гроші справді пашуть!».

На додачу до яскравого видовища і корисної інформації, відвідувачів Дня поля ще й розважали. Виступав музичний колектив Banderas BLUES BAND, дітей радували частуванням та творчими майстер-класами в супроводі професійних аніматорів. А на завершення Дня поля традиційно розіграли стерньовий культиватор «Шилінг». Щасливим володарем багатофункціональної техніки для передпосівного і післяпосівного обробітку став Костянтин Пашнєв із смт Близнюки Харківської області.

Ольга Соломка

no image.