Новини

На Миколаївщині аграрії пересіватимуть вимерзлий горох соняшником

11.05.2026

На полях Миколаївщини триває посів соняшнику за технологією No-Till. Частину площ аграрії змушені пересівати після втрати посівів гороху, який постраждав через весняні заморозки. Про це повідомляє БФ «Жнива перемоги».

У господарствах зазначають, що через вимерзання культури поля засівають соняшником, сподіваючись компенсувати втрати та отримати стабільний урожай.

Минулорічний сезон для аграріїв півдня був складним через посуху, яка суттєво вплинула на врожайність соняшнику. Тому цього року фермери покладають великі надії на сприятливі погодні умови та достатню кількість вологи в ґрунті.