Через африканську чуму свиней на Полтавщині утилізували понад тисячу свиней.
Про це повідомляє УНН з посиланням на начальника ГУ Держпродспоживслужби Полтавської області Геннадія Пікуля.
Так, за словами чиновника, спалах вірусу зафіксували у «Дослідному господарстві «Степне» Полтавського району. Діагноз АЧС було підтверджено лабораторними дослідженнями.
«Підприємство порушило вимоги біологічної безпеки. Внаслідок цього було спалено 1 тис. 129 голів свиней. На сьогодні на підприємстві проведена дезінфекція, встановлено 40-денний карантин», — зазначив Геннадій Пікуль.




