Новини

На Полтавщині знищили понад тисячу свиней

02.04.2018

Через африканську чуму свиней на Полтавщині утилізували понад тисячу свиней.

 Про це повідомляє УНН з посиланням на начальника ГУ Держпродспоживслужби Полтавської області Геннадія Пікуля.

Так, за словами чиновника, спалах вірусу зафіксували у «Дослідному господарстві «Степне» Полтавського району. Діагноз АЧС було підтверджено лабораторними дослідженнями.

«Підприємство порушило вимоги біологічної безпеки. Внаслідок цього було спалено 1 тис. 129 голів свиней. На сьогодні на підприємстві проведена дезінфекція, встановлено 40-денний карантин», — зазначив Геннадій Пікуль.