Новини

Нарізка у нового JUMBO 8000 стала ще коротшою

24.02.2023

Високопродуктивні прес-підбирачі JUMBO від компанії Pöttinger на два кроки попереду. З коротшою нарізкою лідер світового ринку по прес-підбирачах йде ще на один крок далі. Новенький JUMBO 8000 робить коротшу нарізку корму майже на 30%: це означає вищу якість корму без втрати продуктивності. Завдяки захисту від крутного моменту в 3500 Нм можлива вища продуктивність, ніж у самохідного кормозбирального комбайна. Новий JUMBO вже доступний з 1 серпня 2022 року.

Технічні рішення переконують

За сучасного рівня технології теоретично можлива довжина нарізки щонайменше 34 мм у причепах-підбирачах. Завдяки новій концепції приводу, ротору та різальному блоку з 65 ножами та теоретичною довжиною нарізки в 25 мм, JUMBO 8000 може досягати майже на 30 відсотків коротшого подрібнення, ніж раніше. При цьому новий потребує лише на 15 відсотків більше енергії.*

Ножі індивідуально захищені і можуть легко уникнути сторонніх предметів. Система автоматичного завантаження тепер обробляє інформацію від додаткового опційного датчика на тримачі чистика. Процес завантаження оптимізується за допомогою чотирьох датчиків (крутний момент ротора, гідравлічний тиск, навантаження матеріалом тощо). Нова сенсорна технологія визначає попереднє ущільнення корму безпосередньо над ротором і активує транспортер до того, як може виникнути пошкодження структури корму. Таким чином, JUMBO 8000 може завжди оптимально використовувати простір для завантаження, незалежно від типу корму.

Коротка нарізка для кращого результату

При збиранні трав’яного силосу кожен керівник господарства має вимоги досягти максимально високої якості кормів і тим самим покращити результат. Одним із головних факторів, що впливають на якість корму, є теоретична довжина нарізки. Саме тут JUMBO має унікальну якість нарізки. Коротко нарізаний корм краще ущільнюється, що приводить до швидшого зниження рівня pH. Це знижує ризик неправильної ферментації та позитивно впливає на стабільність трав’яного силосу. З іншого боку, це позитивно впливає на здоров’я та продуктивність тварин. Таким чином, новий JUMBO забезпечує оптимальну довжину нарізки корму, що смакує.

Ще одна перевага короткої довжини нарізки JUMBO 8000, яка приносить прибуток, — це на 10 відсотків вища щільність завантаження порівняно із прес-підбирачем із довжиною нарізки 34 мм. Тоді більша рентабельнеість досягається за рахунок можливого більшого корисного навантаження. Коротший матеріал також позитивно впливає на ущільнення силосу. Тут можна скоротити витрати на техніку та персонал для ущільнення та розкидання корму на силосній ямі.

Незважаючи на відносно невелику відстань між ножами 25 мм, можливе використання пристрою для автоматичного заточування ножів AUTOCUT. Це також економить паливо та час. AUTOCUT гарантує постійну гостроту ножів під час використання. У результаті, потреба в продуктивності та витрата палива можуть бути зменшені до 20 відсотків.

Чим коротший, тим JUMBO

З новим JUMBO 8000 з короткою нарізкою у 25 мм Pöttinger, знову № 1 серед прес-підбирачів, і показує, як високоякісний корм можна збирати ще ефективніше та економніше.

Задоволені практики з багатьох країн підтверджують: «Довжина нарізки ідеальна для здоров’я тварин. На додаток до економії коштів ця система може гарантувати найкращий силос».

Залишити коментар: