Новини, Техніка, Це цікаво

— НОВИНКА 2023 — Лінійку передніх бункерів BEDNAR розширено новою моделю SEED-BOX SB 1600

11.11.2022

Лінійку передніх бункерів BEDNAR розширено новою моделю SEED-BOX SB 1600

Модельний ряд BEDNAR включає широкий вибір причіпних та навісних бункерів. Це однокамерні або двокамерні агрегати, призначені для універсального застосування, для внесення добрив або насіння. Нова модель переднього бункера SEED-BOX SB 1600 забезпечує покращений огляд і серію перевірених конструктивних особливостей.

Лінійку передніх бункерів BEDNAR розширено новою моделю SEED-BOX SB 1600

«SEED-BOX SB — це ідеальний передній бункер з інноваційним дизайном, який забезпечує чудову оглядовість. Бункер оснащений розкидачами, які дозволяють вносити добрива або посівний матеріал на поверхню ґрунту без необхідності встановлення розподільної головки та трубопроводу в агрегат, що працює з трактором», – розповідає про причини розробки нової моделі Ян Беднар, директор з продажу компанії BEDNAR FMT.

Нова модель переднього бункера SEED-BOX SB 1600

SEED-BOX — це передній навісний однокамерний бункер, що призначений в першу чергу для посіву культури в поєднанні з навісною сівалкою CORSA CN або для роботи в тандемі з міжрядним культиватором ROW-MASTER. SEED-BOX SB агрегатується з передньою триточковою навіскою трактора. Потім насіння або добрива пневматично доставляються до агрегату, що працює з трактором.

Лінійку передніх бункерів BEDNAR розширено новою моделю SEED-BOX SB 1600

Загальний об’єм бункера становить 1600 л. SEED-BOX SB використовує перевірену конструкцію бункера під тиском. Завдяки герметичному закриванню в бункері створюється надлишковий тиск. Ця конструкція підвищує якість дозування добрив, навіть у разі внесення більшої норми або низькоякісного добрива. Налаштування і управління бункером надзвичайно прості. Навісним бункером SEED-BOX SB можна управляти через ISOBUS на моніторі трактора або через термінали BEDNAR.

Лінійку передніх бункерів BEDNAR розширено новою моделю SEED-BOX SB 1600

Чудова оглядовість як під час роботи, так і при транспортуванні

Встановлений попереду бункер SEED-BOX SB має спеціальну форму, що забезпечує гарну оглядовість та безпеку під час роботи і транспортування. Бункер також оснащений ліхтарями для транспортування та ефективним освітленням для роботи вночі.

SEED-BOX SB може бути оснащений спеціальними розкидачами, які дозволяють вносити добрива або висівати проміжні культури на поверхню ґрунту. Додаткове обладнання також включає V-RING котки або додаткову вагу 200 кг.

Лінійку передніх бункерів BEDNAR розширено новою моделю SEED-BOX SB 1600

BEDNAR – прогресивний виробник сільськогосподарської техніки

Компанія спеціалізується на виробництві техніки для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки постійному тісному зв’язку з сільськогосподарською практикою компанія є одним із найбільш інноваційних виробників техніки, розробляючи та виготовляючи агрегати, що забезпечують високу цінність для кінцевого споживача. Більше інформації про BEDNAR отримайте на сайті https://www.bednar.com/uk/

Залишити коментар: