Новини, Техніка, Це цікаво

— НОВИНКА 2023 — Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

03.11.2022

--- НОВИНКА 2023 --- Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

Міжрядний обробіток стає все більш популярним. Це стосується не тільки стандартного обробітку міжрядь. Метою роботи культиватора є виконання кількох операцій за один прохід, забезпечуючи при цьому економію коштів. Аграрії вимагають максимальної точності роботи без негативного впливу на врожай, а також все більшої адаптивності агрегатів саме до їх умов роботи. Нова модель ROW-MASTER RN_PROFI відповідає всім вимогам аграріїв.

 «Культиватори ROW-MASTER RN та RN_S користуються гарним попитом. Ми бачимо, що прополювання знову є популярним і цю тенденцію підтверджують, в тому числі, багато провідних виробників цукрових буряків. Нашим клієнтам сподобалися ці агрегати головним чином завдяки їх простоті та легкому налаштуванню без необхідності використання спеціальних інструментів. У розробці ROW-MASTER RN_PROFI ми використали наш досвід та оснастили агрегат всім необхідним відповідно до сучасних трендів міжрядного обробітку. Зокрема, ми оснастили культиватор системою ROW-UNIT CONTROL», — описує еволюцію культиваторів Ян Беднар, директор з продажу.

--- НОВИНКА 2023 --- Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

Нова рама з більшим кліренсом

З першого ж погляду легко помітити, що нова модель ROW-MASTER RN_PROFI відрізняється від попередніх новою основною опорною рамою. Основна рама більш міцна і підготовлена до різних варіантів налаштування обладнання. Кліренс основної рами також був збільшений до безпрецедентних 90 сантиметрів для міжрядного обробітку таких культур, як кукурудза та соняшнику на пізніх стадіях їх розвитку.

Основна несуча рама безшовна по всій ширині робочої ширини для зручності налаштування міжряддя. Окремі робочі стійки можна встановити з міжряддям від 45 см до 80 см. Серія RN_PROFI пропонує три моделі з робочою шириною від 4,8 до 9,6 м.

Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

Система ROW-UNIT CONTROL для максимальної точності

Система автоматичного ведення є дуже популярним обладнанням міжрядних культиваторів, оскільки вона гарантує рух агрегату без пошкодження культури. Однак часи змінюються і в міру того, як застосування посекційного контролю продовжує розвиватися, вимоги до цього виду обладнання в міжрядних культиваторах також зростають.

Серія моделей ROW-MASTER RN_PROFI пропонує систему посекційного управління ROW-UNIT CONTROL. На основі даних навігаційної системи окремі робочі органи поступово піднімаються та опускаються. Застосування системи мінімізує непрополені місця та пошкодження врожаю. Висота підйому окремих робочих стійок становить 45 см.

Перевірена конструкція

Моделі ROW-MASTER RN_PROFI включають перевірену конструкцію з використанням паралелограма. Кожна робоча стійка кріпиться до рами за допомогою паралелограма, що забезпечує відмінне копіювання рельєфу і точно підтримує встановлену робочу глибину.

--- НОВИНКА 2023 --- Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

Нові варіанти обладнання, включаючи висівні сошники для посіву проміжних культур

Окремі моделі ROW-MASTER RN_PROFI можна легко пристосувати до міжрядного обробітку не тільки шляхом зміни необхідного міжряддя, але й завдяки широкому спектру додаткового обладнання для окремих робочих стійок.

Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

Захисні диски та щитки

Робочі органи можуть бути оснащені лапами, долотами або спеціальними обрізними лапами, які без негативних наслідків розпушують ґрунт у міжрядді біля самого рядка культури. Для захисту посівів використовують захисні диски або стаціонарні захисні щитки. Спеціальне обладнання у вигляді гумових пальців є зручним інструментом, коли міжрядний обробіток проводиться на ранній стадії росту рослини. Гумові пальці працюють у рядку культури, обертальним рухом висмикуючи неглибоко вкорінені бур’яни.

Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

Робочі органи культиватора ROW-MASTER RN_PROFI: лапи, долота або спеціальні обрізні лапи

Культиватор ROW-MASTER RN_PROFI за бажанням може бути оснащений висівними сошниками для посіву проміжних культур у міжряддях основної культури. Проміжна культура забезпечує найкращий захист від водної та вітрової ерозії. Крім того, це підвищує стабільність збору врожаю при підвищенні рівня вологи, а також може позитивно вплинути на вегетацію наступної культури. Додатковий набір обладнання для внесення рідких добрив також доступний, наприклад, у поєднанні з переднім навісним бункером FERTI-BOX FB_F. Рідкі добрива, наприклад РДК, можна вносити міжрядним культиватором у поєднанні з переднім навісним бункером для рідких добрив або з причіпним бункером FERTI-TANK FT 4000.

BEDNAR – прогресивний чеський виробник сільськогосподарської техніки

Компанія спеціалізується на виробництві техніки для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки постійному тісному зв’язку з сільськогосподарською практикою компанія є одним із найбільш інноваційних виробників техніки, розробляючи та виготовляючи агрегати, що забезпечують високу цінність для кінцевого споживача. Більше інформації про BEDNAR отримайте на сайті https://www.bednar.com/uk/

--- НОВИНКА 2023 --- Нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI – відповідь на сучасні вимоги аграріїв

Залишити коментар: