Новини

Оранка чи глибоке рихлення? Збереження вологи з ACTROS

22.09.2022

Оранка чи глибоке рихлення? Збереження вологи з ACTROS

Збереження вологи в ґрунті з кожним роком стає все більш актуальною проблемою для українських аграріїв. Керуючись цією метою у зв’язку з поступовою зміною клімату господарство СФГ ВОСХОД, що на Кіровоградщині, перейшли на безвідвальну технологію обробітку ґрунту. Задачу основного обробітку на полях підприємства виконує дисколаповий агрегат ACTROS RO, а також використовується глибокорозпушувач.

«В умовах зміни клімату, агрегат, що дозволяє зберігати вологу завдяки відсутності обороту пласта – це те, що потрібно для нашого регіону. ACTROS у нас працює вже другий сезон, ми дуже ним задоволені. Ми вибирали між багатьма виробниками, але зупинили свій вибір саме на ACTROS RO4000R. Перед прийняттям рішення ми випробували агрегат на наших полях і побачили відмінний результат. Також вагомим аргументом була ціна в порівнянні з іншими виробниками. Наразі ми використовуємо ACTROS фактично під усі культури: зернові, ріпак, соняшник, кукурудзу. Він за один прохід якісно виконує свою задачу» – розповідає Іван Іванович Кривенко, директор СФГ ВОСХОД.

Оранка чи глибоке рихлення? Збереження вологи з ACTROS

Іван Іванович Кривенко, директор СФГ ВОСХОД, Кіровоградська обл.

Після переходу господарства на безвідвальну технологію значно покращилось збереження вологи ґрунту та збільшилась врожайність культур. Крім того використання дисколапового агрегату є менш енергозатратним порівняно з плугом. Після роботи ACTROS вже перед посівом кукурудзи чи соняшника в господарстві готують ґрунт культиватором і в поле заходить сівалка.

«Агрегат дозволяє зекономити витрату палива у порівнянні з плугом на 7–10 л при роботі на глибину 27–28 см, а також має відчутно вищу продуктивність: за 8 годин ми обробляємо біля 30 га» – ділиться спостереженням Іван Кривенко.

Оранка чи глибоке рихлення? Збереження вологи з ACTROS

Зносостійке долото Long Life з підвищеним строком експлуатації

Дисколаповий культиватор ACTROS RO працює на глибину до 35 см, при цьому максимальна глибина дискової секції становить 18 см. Констуктивно агрегат оснащений двома рядами дисків великого діаметру 690 × 6 мм, що забезпечують відмінне підрізання та ретельне перемішування пожнивних решток з ґрунтом. За дисковою секцією знаходяться два ряди робочих стійок, що забезпечують інтенсивне розпушування ґрунту. Всі агрегати ACTROS, що поставляються в Україну, оснащені зносостійкими долотами Long Life, що мають подовжений строк експлуатації. Після секції доліт вирівнююча секція згладжує поверхню ґрунту та руйнує грудки перед остаточним ущільненням та вирівнюванням котком.

Оранка чи глибоке рихлення? Збереження вологи з ACTROS

Залишити коментар: