Новини

Перша в новому році серія курсу «Про мікроби просто» уже на Youtube

25.02.2021

Компанія БТУ-ЦЕНТР продовжує ділитися цікавинками мікробіології та випустила чергову серію курсу «Про мікроби просто!» – навчального курсу для сучасних агрономів з корисною інформації щодо місця мікробних організмів у екосистемах.

Це вже десята, але перша в новому році серія курсу. Цього разу на тему «Інокулянти для бобових –  як утворюються бульбочки?», де розказуємо про мікробні інокулянти для бобових рослин, азот та його роль у формуванні білкових сполук, мікроорганізми-азотфіксатори, симбіотичні/асоціативні/вільноживучі азотфіксатори, чим вони відрізняються? Також детально пояснюємо та показуємо як відбувається процес формування бульбочок на коренях рослин. А якщо ви досі не знаєте значення хоча б одного із цих термінів – нітрогеназа, флавоноїди, nod-фактори, інфекційна нитка, легоглобін — це відео спеціально для вас. Детальніше у відео: https://www.youtube.com/watch?v=9uKb7RTdNvw&feature=youtu.be

У планах науковців БТУ-ЦЕНТР — і далі періодично випускати відеоролики, у яких доступною мовою будемо розповідати про складність та багатогранність мікробіологічних процесів, які відбуваються з рослиною. Викладає курс старший мікробіолог Інституту прикладної біотехнології Володимир Круть. «Мікробіологія — дуже складна та цікава наука, а її значення в сільському господарстві взагалі важко переоцінити. Родючість ґрунтів, живлення й захист рослин залежать напряму від діяльності ґрунтових мікроорганізмів,» – розповідає пан Володимир.

Тож запрошуємо всіх поринути в загадковий і цікавий світ мікробіології разом із захопливим навчальним курсом для сучасних агрономів «Про мікроби просто!».

Залишити коментар: