Новини

Після відступу Росії фермери України виявили поля, повні мін

03.05.2022

Фермери на півночі України повернулися на поля, засипані мінами, нерозбудованими боєприпасами та великими кратерами. Кілька робітників загинули, а в деяких районах роботи припинено.

Про це повідомляє УКАБ з посиланням на wsj.com.

«Мої працівники зараз повинні саджати соняхи та кукурудзу на 30 000 гектарах землі на північ від Чернігова, але не можуть через нерозрвані снаряди Схоже, що цього року чи навіть наступного року ми тут нічого не зможемо зробити. Компанія також втратила під обстрілами російських обстрілів склад зерна, хімічну лабораторію та інші будівлі та обладнання.», – підкреслив @TAG, головний виконавчий директор ММС.

Міни присутні на близько 30% фермерських полів в районах навколо Києва, раніше окупованих росіянами.

Тарас Висоцький, заступник міністра аграрної політики та продовольства України, сказав, що зрозуміло, що націлення на сільське господарство було навмисне, оскільки російські сили розмістили міни на полях без військового значення, і продовжують робити це навіть після відступу Рев.

«Росіяни спеціально хочуть зупинити ферми. Нашу нерухомість сильно бомбили, руйнували будівлі, трактори та іншу техніку, хоча поблизу немає відомих позицій українських військових», – додав Петро Мельник Петро Мельник президент УКАБ та генеральний директор Agricom Group.

Залишити коментар: