Новини

Півмільйона тонн збіжжя компанія НІБУЛОН перевезла власним вагонним парком

23.06.2021

Півмільйона тонн збіжжя компанія перевезла залізницею за неповних два роки експлуатації власного вагонного парку, пише пресслужба компанії.

«НІБУЛОН» відправив власними вагонами першу партію збіжжя влітку 2019 року. Наразі власним вагонним парком із філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві ми вже перевезли 500 000 т збіжжя.

Досягати нових вершин у залізничних перевезеннях компанії допомагають 108 нових вагонів-хоперів бункерного типу моделі 19-6869, що були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 т та об’єм кузова 120 куб. м, а також два локомотиви ТГМ 4.

«Завдяки сучасним елеваторним комплексам та перевантажувальному терміналу у Миколаєві ми забезпечуємо весь ланцюжок завантаження-вивантаження й здатні максимально ефективно використовувати вагони-хопери. Така оптимізація також скоротила наші витрати на 30-40 % порівняно з орендованими вагонами «УЗ», адже власними вагонами ми робимо 5-6 обертів із центру країни до Миколаєва на місяць», – зазначають у компанії.

Одним із головних завдань, яке стоїть перед фахівцями компанії, – максимально функціонально поєднувати можливості кожного виду перевезень для оптимізації логістичного процесу та зменшення собівартості перевезення і навантажувально-розвантажувальних робіт. Багаторічний досвід компанії «НІБУЛОН» з організації логістичної інфраструктури допомагає активно переорієнтовувати вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю. І щороку підприємству вдається підвищувати показники ефективності роботи як вантажного флоту, так і вагонного парку.

Так, 60 % вантажів компанія транспортує водою,30 % – залізницею і лише 10 % – автотранспортом, що беззаперечно сприяє збереженню українських автошляхів та покращенню екології країни.

Фото взяте з офіційного сайту компанії.

Залишити коментар: