Новини, Це цікаво

Початок виробництва перших комбайнів New Holland

14.03.2023

Компанія «New Holland» заснована в 1895 році Абе Циммерманом у місті Нью-Голланд, Пенсільванія, і спочатку виробляла сільськогосподарську продукцію, включаючи комбікорм. У 1947 році після поглинення «Sperry Rand Corporation» змінила назву на «Sperry New Holland». Того ж року компанією розроблено газонокосарку нового типу. У 1964 році «Sperry New Holland» придбала мажоритарний пакет «Claeys».

«Claeys» заснована у 1906 році бельгійським механіком Леоном Клейсом. Фірма почала виробляти молотильні агрегати, а в 1909 році побудувала завод у Зедельгемі, Бельгія, де і нині функціонує збиральне підприємство вже інтегрованої компанії. До 1960-х років «Claeys» був одним з найбільших виробників комбайнів у Європі. Станом на початок 1960-х підприємство Клейса стало одним з найбільших виробників комбайнів у Європі. Компанія Sperry New Holland придбала більшу частину бізнесу Клейса. У 1952 році компанія випустила на ринок перший в Європі самохідний зернозбиральний комбайн.

Починаючи з 60-х років минулого століття «Sperry New Holland» стає найбільшою компанією з випуску зернозбиральних комбайнів в Європі.

У 1975 році компанія «Sperry New Holland» представляє перший в світі двороторний комбайн, успішна концепція якого й до цього часу з успіхом використовується в галузі зернозбиральних комбайнів.

У 1998 році «New Holland» придбала компанію «Bizon», виробника зернозбиральних комбайнів з польського Плоцька. Там розроблено комбайни для збирання зернових культур, насіння ріпаку, кукурудзи, насіння соняшнику та інших культур. «Bizon» утримував близько 60% польського ринку зернозбиральних комбайнів і розпочав розширення продажів у Латинській Америці, Пакистані, Білорусі та Україні.

Залишити коментар: