Новини

Поки Миколаїв тримає оборону, «Прометей» продовжує допомагати мешканцям міста питною водою

01.05.2022

Поки Миколаїв тримає оборону, «Прометей» продовжує допомагати мешканцям міста питною водою

Компанія «Прометей» продовжує працювати і допомагати тим, хто наразі найбільше цього потребує. Прифронтовий Миколаїв все ще знаходиться без централізованого водопостачання. Подачу води було припинено 12 квітня внаслідок бойових дій у регіоні. Місцева влада працює над підключенням альтернативних джерел водопостачання, паралельно організовуючи підвіз населенню води для технічних потреб. Проте децентралізовані поставки води повноцінно не в змозі покрити дефіцит.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, гуманітарний штаб Групи Компаній «Прометей» направив понад 20 тис. літрів якісної бутильованої питної води для мешканців Миколаєва. Це вже другий транш, організований компанією з моменту відключення централізованого водопостачання у місті. Як зазначається у повідомленні, роздача питної води була організована профільним штабом із дотриманням заходів безпеки з урахуванням воєнного часу.

«В сьогоднішніх умовах підтримка населення є вкрай важливою. З перших днів війни ми визначили для себе стратегічні напрями:

  •  допомога армії;
  •  підтримка продовольчої безпеки та безперебійної роботи компанії.

Крім того, серед пріоритетних сфер діяльності ГК «Прометей» допомога населенню, яке так чи інакше постраждало від бойових дій. Наразі жителі Миколаєва залишилися не лише без повноцінного водозабезпечення, але наражаються на ризик через перебування у місцях скупчення людей – у тих же чергах за водою. Тому місту потрібна допомога з диверсифікацією постачання ресурсу», – зазначили у прес-службі компанії.

Нагадаємо, 20 квітня компанія «Прометей» організувала роздачу першої партії питної води, яку змогли отримати усі охочі містяни.

Залишити коментар: