Новини

«Потенціал України для ринку BEDNAR просто неймовірний», – Ян Беднар

17.06.2022

13 червня відбулась онлайн-конференція бізнес-директора компанії BEDNAR FMT Яна Беднара з представниками українських ЗМІ. Під час заходу Ян Беднар розповів про історію роботи компанії BEDNAR в Україні та стратегію на початок сезону 2022 року.

«Ми почали працювати в Україні приблизно 10 років тому, на той час у компанії не було представників, працювали лише з одним дилером. Під час мого першого візиту в Україну я відвідав аграрну виставку у Києві. Тоді й зрозумів, що потенціал України для ринку BEDNAR просто неймовірний. Тож ми почали активно розвиватися та продавати наші агрегати. На сьогодні працюємо з п’ятьма офіційними дилерами в Україні», – зазначив Ян Беднар.

BEDNAR FMT завершує 2021 рік з оборотом понад 2,5 мільярда, вступаючи у 2022 рік із рішучістю та кількома викликами

За словами бізнес-директора, декілька років тому BEDNAR почав виготовляти агрегати відповідно до потреб українських аграріїв. Наразі компанія працює над кількома прототипами, проте, ці агрегати випробовувались поки тільки в Чехії. Але планують провести їх випробування також і в Україні. Мова йде про ґрунтообробні агрегати, а також посівну техніку.

«Ми мали сотні агрегатів у виробництві для України та росії. Найгірше те, що сталося через 3 дні після початку війни. Чеські державні банки скасували фінансування для обох країн. Тоді у нас була лише одна стратегія: продати ці агрегати в інших країнах. До кінця травня ми продали майже всі агрегати. Це був гарний результат. Наразі працюємо в Україні на тому ж рівні в очікуванні покращення ситуації», – додав Ян Беднар.

Ян Беднар зауважив що війна істотно змінила світовий ринок сільського господарства. Ціни на пшеницю, кукурудзу, ріпак тощо надзвичайно високі, тому що українські фермери не можуть експортувати свою продукцію за кордон. Як тільки Чорне море стане вільним, усі ціни впадуть.  Окрім того, він зазначив, що очікує великих інвестицій із Заходу, з Європи, особливо в інфраструктуру та сільське господарство, а також відновлення економіки і сільського господарства після закінчення війни.

Христина Котович

Залишити коментар: