Новини

Pöttinger переймає компанію MaterMacc Spa

14.11.2022

Pöttinger переймає компанію MaterMacc Spa

Pöttinger розширюється шляхом перейняття італійського виробника MaterMacc Spa. асортиментом продукції для сучасного землеробства. Таким чином, існуючий асортимент сівалок розширюється технологією сівалок точного висіву. Купівлю завершено 07.11.2022.

MaterMacc Spa. заснована в Сан-Віто-аль-Тальяменто на Півночі Італії, відома технологіями точного висіву, механічними та пневматичними сівалками, просапними технологіями та іншими компонентами OEM. Продукти, пристрасть до сільського господарства, місце розташування і, перш за все, колектив дуже добре доповнюють одне одного і демонструють багато паралелей із сімейним бізнесом Pöttinger. Крім того, Pöttinger зосередився на пошуку нових технологій для своїх встановлених ринків. Австрійці поставили собі за мету подальший розвиток існуючих технологій з їх високими стандартами та використання синергії.

Pöttinger переймає компанію MaterMacc Spa

Зараз у MaterMacc працює близько 80 осіб. Pöttinger бере на себе весь персонал і тому покладається на безперервність завдяки їх досвіду. Подальші плани передбачають, що бренд, торговельно-сервісна мережа та постачання запасних частин поки залишаться незмінними. Проте Pöttinger докладе свого ноу-хау найкращим чином, щоб досягти звичного успіху в нових сегментах. Існуючі клієнти MaterMacc продовжать користуватися звичним обслуговуванням та підтримкою.

«Цим перейняттям ми зробили ще один крок до успішного майбутнього. Інноваційні продукти для сучасного сільського господарства та пристрасть людей у ​​MaterMacc ідеально вписуються у світ Pöttinger», – підтверджує Ґрегор Дітахмайер, прес-секретар правління.

Залишити коментар: