Новини

ПУМБ розірвав співпрацю з білоруссю щодо пільгового кредитування на покупку сільгосптехніки

01.04.2022

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) прийняв рішення про припинення партнерських відносин з Республікою Білорусь за програмою пільгового кредитування на покупку сільгосптехніки білоруського виробництва.

Про це повідомляє пресслужба банку.

«Принципова позиція банку щодо розірвання співпраці з білоруськими партнерами насамперед пов’язана з підтримкою Республіки російського вторгнення в Україну, а також надання своєї території для переміщення ворожих військ.

Раніше сільськогосподарська техніка та вантажні автомобілі з Білорусі сприяли розвитку бізнесу в обох державах. Натомість зараз Республіка стала плацдармом для знищення не тільки аграрної галузі України, але й її мирного населення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що співпраця ПУМБ з Республікою Білорусь тривала з 2016 року та мала на меті стимулювання поставок білоруської техніки в Україну через компенсування частини відсоткової ставки за кредитами на її придбання банку та його агроклієнтам.

Зважаючи на поточну ситуацію, подальше подовження партнерських відносин між ПУМБ та Урядом Білорусі не є можливим, тому банк відмовився від усіх призначених компенсацій за діючими кредитами.

Залишити коментар: