Новини, Техніка

Радість від господарювання з ТОВ «Компанія ЛАН» та технікою компанії Bednar FMT

10.09.2021

10 серпня ТОВ «Компанія ЛАН» – провідний дистриб’ютор сільськогосподарської техніки у Західній Україні, організувала День поля під девізом «Радість від господарювання!». Захід проходив на полях ПП «Агрофірма «Медобори» у с. Скоморохи Тернопільської області.

Програма дійства була пізнавальною та насиченою. Гості свята мали можливість ознайомитись з новинками техніки від компанії Bednar FMT – найбільшого виробника технологій для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування в Центральній Європі.

День поля розпочався зі вступного слова керівника відділу продажу техніки ТОВ «Компанія ЛАН» Назарія Вонса:

«Дякуємо, що в таку складну пору ви виділили дорогоцінний час та завітали до нас, адже жнива сьогодні тяжкі, затяжні, кожен погожий день на «вагу золота». Тож дай Боже, зібрати все вчасно…

Сьогодні у нас цікава тема: на одній локації представлено 10! агрегатів виробника техніки компанії Bednar FMT, які ви зможете побачити в роботі», – зазначив пан Назарій.

Привітав гостей та поділився враженнями від співпраці з ТОВ «Компанія ЛАН» і Володимир Крупніцький, керівник ПП «Агрофірма «Медобори», який є давнім та відданим партнером компанії:

«Дякую гостям, що маєте інтерес до сучасної техніки, технологій і тих потреб, які настали у цей кризовий погодний період. Погода міняється, природа змінюється і для того, щоб ми оперативно могли виконувати усю роботу, нам потрібна потужна, сучасна, ефективна, якісна техніка.

Радість від господарювання з ТОВ «Компанія ЛАН» та технікою компанії Bednar FMT

Саме такою є техніка, яку ТОВ «Компанія ЛАН» пропонує своїм клієнтам, зокрема й агрегати компанії Bednar FMT. У нашому господарстві успішно працює глибокорозпушувач і передпосівний компактор SWIFTER SO_F від цього виробника. Зараз нас зацікавила штригельна борона Striegel-Pro PN 9000, яка виконує чимало технологічних операцій, та забезпечує гарну структуру ґрунту для передпосівного обробітку.

Зазначу, що з ТОВ «Компанія ЛАН» ми співпрацюємо дуже давно – більше 20 років. Співпраця базується на розумінні та доброзичливості. Комбайни, трактори, ґрунтообробні агрегати, прес-підбирачі, обприскувачі: майже всю свою техніку купували у них. Ми їм цілком довіряємо, і хотілося б, щоб ці наші зв’язки поглиблювалися», – сказав Володимир Григорович.

ТОВ «Компанія ЛАН» і компанія Bednar FMT: разом забезпечимо для вас максимальний комфорт у роботі

Бренд-менеджер представництва компанії Bednar FMT в Україні Володимир Олексієнко разом з експертами цієї ж компанії провели коротку презентацію лінійки техніки, представленої на полі.

«Bednar FMT – чеський виробник ґрунтообробної і посівної техніки. Сьогоднішній захід – найбільший в Україні, адже на одному полі зібрано 10 різних агрегатів і 9 різних сімейств агрегатів. Тож для компанії Bednar – це новий крок для розвитку бренду в нашій країні.

Якщо говорити про розвиток компанії  в Україні, варто сказати, що три року тому тому компанія Bednar FMT переформатувала свою роботу, значно розширила лінійку агрегатів, налагодила сервіс та забезпечення запчастинами, щоб ви з задоволенням могли працювати з нашою технікою.

ТОВ «Компанія ЛАН» – це наш найстаріший дилер в Україні, вони найдовше працюють із нашим брендом, тож сподіваємось, що разом ми забезпечимо для вас максимальний комфорт у роботі», – наголосив Володимир Олексієнко.

У ході презентації відвідувачі мали змогу ознайомитися з такими агрегатами: передпосівний компактор Swifter SO 5000 F; штригельна борона Striegel-Pro PN 9000; бункер для насіння та добрив COMBO System CS 5000; бункер для добрив Bednar Ferti-Cart FC 3500; глибокорозпушувач Terraland TN 3000 M7R; диско-лаповий культиватор Actros RO 4000 ; мульчувач Mulcher MZ 6000; дисковий лущильник Swifterdisc XO 6000 F;  дискова борона Atlas AО 6000 Profi; міжрядний культиватор Row Master  RN 9600.

Деякі з інноваційних новинок ми розглянемо більш детально.

Інноваційні агрегати, без яких важко досягти успіху

Передпосівний компактор Swifter SO 5000 F розроблений на традиційній SO версії. Простий та легкий, він поєднує всі робочі операції (до 7 операцій) для передпосівної підготовки ґрунту за один прохід.

Агрегат використовується як для традиційного сільського господарства, так і для мінімального методу обробітку ґрунту.

«Власне, із передпосівного компактора Swifter і розпочалась історія компанії Bednar FMT в Україні. Ці агрегати працюють на території нашої країни вже більше 15 років і зарекомендували себе як надійні та якісні. Модельний ряд Swifter включає в себе агрегати шириною від 3 до 18 м. Це найбільша лінійка серед усіх виробників, які займаються виготовленням передпосівних компакторів. Тож ми допоможемо правильно підібрати агрегат саме для вашого господарства і вашого трактора, щоб ви могли працювати найбільш ефективно і максимально продуктивно», – каже Володимир Олексієно.

Радість від господарювання з ТОВ «Компанія ЛАН» та технікою компанії Bednar FMT

З основними перевагами агрегата учасників ознайомив Андрій Голей:

«На мою думку, цей агрегат  на сьогодні є найбільш продаваний не лише в Україні, і але й Європі, мабуть, також. Унікальний він тим, що робить багато операцій, у порівнянні з конкурентами, а саме: не забиває передній каток; дишло посилене з гідравлічним регулюванням; має тримач шлангів; гідравлічні роз’єми позначені різними кольорами, щоб було легше працювати оператору; передня механічна вирівнююча планка Crushbar (може бути гідравлічна) дозволяє  працювати по ріллі з високими гребнями. Ця планка є змінною (на відміну від конкурентів); секції регулюються механічно, йдуть незалежно від рами; є два гідроциліндра на кожну секцію; всі з’єднання на рамі мають втулки, що подовжує ресурс . Підшипники необслуговувані, знаходяться в масляній ванні; два ряди стрілоподібних лап 270х8 мм (4 ряда гамма зубів, 4 ряда SB пружинних розпушувальних лап). Стрілки шириною 27 см по 2 см з перекриттям, передній каток – діаметром 370 мм, планки зроблені по діагоналі, що перешкоджає їх забиванню на швидкості. Тобто навесні агрегат без проблем працює у вологому ґрунті; використання катка Crosskill для кращого подрібнюючого ефекту».

«З впевненістю додам, що кожен вузол, який є на цьому агрегаті, максимально продуманий, максимально простий, не потребує значних затрат у ремонті і під час експлуатації, витримує найбільші навантаження. Сьогодні в Україні працюють вже більше 400 агрегатів, і відгуки про них від аграріїв лише позитивні. Тож, для усіх, хто дивиться в сторону якісного ідеального передпосівного обробітку ґрунту за один прохід – вам до нас по компактор Swifter SO!», – додав пан Володимир.

Штригельна борона Striegel-ProPN9000 – це пружинна навісна 9-ти метрова штригельна борона, що використовується для управління рослинними рештками, для їхнього подрібнення, провокації падалиці, для відновлення постійного росту трав, та весняної передпосівної підготовки на глибину до 4 см.

«Зараз тяжко навіть уявити, як раніше люди працювали без такого агрегата, адже він є дуже універсальний: може використовуватися від ранньої весни і практично до осені. Наприклад, коли рано навесні ви виходите в поле для закриття вологи, то на агрегат можна встановлювати передню гідравлічну планку Crushbar для ідеального вирівнювання та аерації ґрунту.

Борона має 5 рядів зубчастих секцій діаметром 16 мм. Три з них регулюються гідравлічно, а дві останніх – механічно, також можна гідравлічно налаштовувати кути робочих органів. Борона обладнана турбо-дисками, також може встановлюватися ножовий коток Trash Cutter, завдяки чому агрегат чудово підходить для управління рослинними залишками після збору врожаю.

Серед інших основних робочих операцій цього агрегата: контроль росту бур’янів, активізація пасовищ у весняний сезон, підрізання пожнивних залишків.

Борона може бути як навісна (з шириною захвату 6, 7 та 9 м), так і причіпна (з шириною захвату 12 м)», – розповів фахівець компанії Bednar FMT.

Радість від господарювання з ТОВ «Компанія ЛАН» та технікою компанії Bednar FMT

Ще одна новинка, яку компанія Bednar FMT інтенсивно просуває в Україні, – бункер для насіння та добрив COMBO System CS 5000. Цей бункер, що працює під тиском, призначений для різних типів операцій у сільськогосподарському виробництві. Він особливо підходить для агрегатування з глибокорозпушувачами Terrastrip та Terraland та зерновою сівалкою CORSA CN, призначеною для швидкого посіву.

«Наша компанія в Чехії дуже тісно співпрацює з аграріями, і багато техніки, яку ми зараз завозимо в Україну, там виготовлялась, якраз, на замовлення сільгоспвиробників. Дослідним шляхом було виявлено, що якщо ми під час обробітку ґрунту одночасно вносимо добрива, то ці добрива використовуються найбільш ефективно. Внаслідок цього компанія Bednar FMT і розробила цілий модельний ряд бункерів для сухих добрив. Зараз цей модельний ряд вже розширився і включає бункери для рідких добрив. Сьогодні на полі ми презентуємо дві одиниці з цього ряду. Одна з них – причіпний двокамерний бункер для насіння та добрив COMBO System CS 5000, розміщений на власній несучій рамі, з об’ємом бункера 5000 л. Агрегат виготовлений із пластику. Є два дозатори з нержавіючої сталі з електричними приводами, що дозволяють змінювати норми внесення відповідно до агрономічних потреб. Дозування контролюється через ISOBUS COMBO System CS. Бункер оснащений великими транспортними шинами з тиском від 0,8 до 4 Bar: це означає зменшення тиску на ґрунт, що особливо важливо при посіві та вирощуванні врожаю. Також COMBO System CS 5000 має власну трьохточкову навіску, на яку можуть навішуватись будь-які навісні агрегати, або ж можна приєднувати причіпні агрегати. Таким чином будь-яку операцію, яку ми робимо на полі, ми можемо супроводжувати внесенням добрив», – пояснив фахівець.

Далі на відвідувачів Дня поля чекала «родзинка» заходу – демо-показ усіх агрегатів в роботі, у ході якого аграрії могли не лише на власні очі побачити усі можливості техніки компанії Bednar FMT, а й отримати відповіді на усі запитання від провідних спеціалістів компанії.

Завершився захід веселими розвагами та смачним частуванням!

Анна Артим

Радість від господарювання з ТОВ «Компанія ЛАН» та технікою компанії Bednar FMT

м. Тернопiль, вул. С.Будного 4А
e-mail: office@lanclaas.com.ua
моб.: +380504341040

Залишити коментар: